Hakkımızda

Biz kimiz?

Kombi arıza, petek temizleme ve kombi bakım hizmet sektöründe uzun yıllar hizmet vermiş firmamız, bugüne kadar kazandığı tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek, daha iyi ve kaliteli hizmet sunmayı kendisine vizyon edinmiştir. Profesyonel ekip ve ekipmanlar ile çalışmalarını sürdüren firmamız dünden bugüne çalıştığı alan ve alanlarda birçok evin, iş yerinin ve kombinin bulunduğu tüm alanların arıza bakım hizmetlerini sunmuştur.

 

Kaliteli işçilik, kaliteli malzeme ile siz değerli müşterilerimizin kombi arıza sorununa en iyi ve kalıcı çözümü üreterek bulunduğunuz ortamdaki tüm marka ve model kombilere uzman ekibimiz ile özel kombi servisi hizmeti vermekteyiz. Kombi arızaları dışında hizmet verdiğimiz bir diğer hizmet olan petek temizleme işlemleri de firmamız tarafından son teknoloji makineler ile yapılmaktadır.

 

Kombi servisi aramanızdaki en önemli hususlardan bir tanesi servis alacağınız firmanın ne kadar güvenilir olmasıdır. Petek temizlemenin, kombi arızalarının tek ve güvenilir adresi proserkombi uygun fiyat ve kalite güvencesiyle siz değerli müşterilerimizin hizmetindedir.

Proser Kombi Hakkında

Profesyonel Ekip

Kombi arıza kombi bakım ve petek temizleme hizmetlerimiz profesyonel ekip ve ekipmanlarımız tarafından yapılarak uygulanmaktadır.

7/24 Teknik Servis

Isıtma sistemleri gerek ev gerekse iş yerlerinin en önemli parçası olan kombi bakım ve servis hizmetlerimiz 7/24 firmamız tarafından verilmektedir.

Kaliteli İşçilik

Petek temizleme, kombi bakım ve arızalarının tespiti kaliteli işçilik ve kaliteli ekipmanlar tarafından itina ile yapılarak uygulanmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Proserkombi.com web sitemiz aracılığı ile firmamızın güven ve müşteri memnuniyetini sağlamak adına en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz.

×