Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel Kombi Servisi

Airfel kombi servisi kombi bakımı, petek ısınma ve yakıt tasarrufu gibi durumlarda cihazınızı korumak ve gerekli bakımların yapılması için hizmet vermektedir. Soğuk kış günlerinde kombi tamiri servisi bakımını yaptırmak oldukça önemlidir. Bu zamana kadar kombiniz sorunsuz çalışmış olsa bile hiç beklemediğiniz anda arıza çıkarabilir. Kombi temizlenmezse kombi içindeki filtre ve parçaların tozlanmasına, kir ve pas tutmasına neden olabilir. Bu nedenle mutlaka bu durumu atlamayıp gerekli bakımı yaptırmak gerekecektir. Kombi bakımı kombinin çalışması için gerekli parçaların kontrol edilmesi ve temizlenmesi işlemidir. Çalışır durumda olmayan veya kombinin performansını düşüren parçalar var ise tamir edilmeli ya da ürün değiştirilmelidir. Kombi bakım servisi olarak bu konuda gerekli her türlü hizmeti sağlıyoruz.

Kombi tamircisi, bakım sırasında kombiyi kış ayarında çalıştırır ve peteklerin yanma performansını da kontrol eder. Bakım sırasında bakılan kombi parçaları arıza oluşuma neden olan en önemli unsurlardır. Airfel kombi servisi firması olarak bakımı yaparken ilk olarak tesisat filtresini çıkartıyoruz. Kombi bacalı ise baca çekişini mutlaka kontrol ediyoruz. Kaloriferlere su gitmesini sağlayan borular da ayrıca temizlenir. Radyatörden kombiye dönüş yolunda bulunan pislik tutucular da kontrol edilir ve gerekli temizleme işlemi yapılır. Firmamız da çalışan uzman teknik ekibimiz müşterilerimize kısa sürede yardımcı olarak çözüm getirir. Herhangi bir şikayet durumunda bizlerle görüşüp görüşlerinizi de iletebilirsiniz.

Airfel Kombi Servisi ve Garantili Hizmet

Birçok kombi bakım servisi hizmeti veren yerler vardır. Ancak bunlardan hizmet almadan önce mutlaka ürünlerin garanti sürelerini sorgulayın. Airfel kombi servisi olarak tamir ettiğimiz ürünlerin garantisini veriyoruz. Herhangi bir durumla karşılaştığınız zaman firmamız sizlere tekrar ücretsiz olarak hizmet vermektedir. Kombi tamiri için gelen teknik servisimizden tamir garanti formunu alarak tekrar arızayla karşılaşmanız durumunda bu garanti formunu göstermeniz gerekir. Garantili hizmet sayesinde sizlere en güvenilir hizmeti sunuyoruz. Airfel kombi servisi ekibimiz her marka kombinin tamiratını ve bakımını yapılmaktadır. Hızlı ve en güvenilir bir şekilde kombi hizmeti vermekteyiz. Sürekli sıcak su dolan petekler ve kombi içerisinde pislikler ve tozlar da birikebilir. Böyle bir durumda peteklerin ve kombinin temizlenmesi gerekir.

Bu temizliğin kombiye zarar verecek kimyasal ilaçlarla değil de aksine özel temizleyicilerle yapılması gerekir. En güvenilir hizmet anlamında bu konuda firmamızdan gerekli hizmeti çok uygun fiyata alabilirsiniz. Özellikle yedek parçalar kısa sürede bulunan parçalardır. Bu nedenle arıza durumunda firma olarak kısa sürede çözüm getiriyoruz.

Kombi Bakımı Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombi bakımının yaptırılmasının önemi, uzun ömürlü olmasından dolayı önemlidir. Eğer bakımı yapılmazsa ekonomik açıdan da zarara uğratılır. Yanma ayarları bozulur ve normalden daha fazla gaz tüketilir. Eve gelen servis bakımları için yetki belgesi mutlaka sorulmalıdır. Yetki belgesi olmayan firmalardan hizmet almayın. Cihaza müdahale edilirse daha kötü sonuçlar ortaya çıkabilir. Kombinin içinde bulunan borular ve kalorifer peteklerine giden sıcak su borularına mutlaka bakılmalıdır. Herhangi bir aksaklık varsa ihmal edilmeden yapılması gerekir. Bu konuda müşterilerden hiçbir geri dönüş ve şikayet almadık. Uzman kadromuzla birlikte aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz. Verilen hizmetin müşteriyi memnun etmesi çok önemlidir. Müşteri memnun olmadığı durumlarda tekrar geri dönüş yaparak tamiri yapılmalıdır.

İletişime Geçin!

Yaptığımız tamir ve bakımlar garanti içerdiği için yapıldıktan sonra herhangi bir zararla karşılaşırsanız tekrar ücretsiz hizmet almanız mümkün. Kombi bakım ve tamiri için web sayfamız üzerinden iletşim seçeneklerin birisi ile bizimle iletişime geçerek bu konuda detaylı bilgi ve hizmeti alabilirsiniz.×