Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu Kombi Servisi

Zeytinburnu kombi servisi bakım ve onarım konusunda hizmet veren servislerdendir. Kombi servisi hizmeti doğalgaz kullanımının yaygınlaşması ile birlikte artmıştır. Kombi doğalgaz ile ısınma sisteminin beynini oluşturmaktadır. Kombinin sağlıklı çalışması doğalgaz ile oluşabilecek her türlü tehlikeyi önler. Aynı zamanda ısınma için harcanan gaz miktarı da düşürülmüş olur. Bu nedenle Zeytinburnu kombi servisi hizmet alımlarında son derece kaliteli hizmet sunmaktadır.

Kombi üretim olarak üzün ömürlü bir elektronik cihazdır. Fakat dönem dönem bakımlarının yapılması gereklidir. Doğalgazı ile suyu ısıtma görevini yapan kombinin sağlamlığının hayati bir önemi vardır. Bilindiği gibi doğalgaz yaralı olduğu kadar yüksek derecede tehlikelidir. Bu nedenle hem ısınma kalitesi hem de sağlık için en azından yılda bir kes kombi ve peteklerin bakımı yapılmalıdır.

Kombi tamir servisi ve kombi bakım servisi tarafından petekler ve ısınma sisteminin kontrolünü yapmaktadır. Aynı zamanda kombinin de parçalarının temizlenmesi ve kontrolü sağlanmaktadır. Bu bakım esnasında fark edilen bir parça arızası söz konusu ise mutlaka değiştirilmelidir. Aksi takdirde daha sonrasında farklı büyük arızalar yaşanabilir.

Zeytinburnu Kombi Servisi: Kombi Çeşitleri

Çoğunlukla kombiler hermetik ve bacalı olmak üzere 2 çeşit olarak üretilir. Alımı esnasında ise ısıtma gücü ısıtacağı alana göre tercih edilir. Metre karesine göre ısıtma kapasiteleri değiştiğinde kombi alımları buna göre belirlenmektedir. Kombi ihtiyaçlarınızda firmalar sizden mutlaka dairenin ya da işyerinin bilgilerini talep eder. Eğer ısınma su tesisatı ve doğalgaz sistemi ilk kez yapılacak ise mutlaka bir ekibin keşfe gelmesi gereklidir.

Tesisatın kurulması esnasında gerekli malzemeler hangi bölüme ne kadar büyüklükte petek alınması ve kombinin modeli konusunda yetkili görevliler karar vermelidir. Bunun ardında sizlere toplam bir teklif sunulur. Koşullar ve şartlara siz karar verir ve doğalgaz ile ısınma sistemine bir maliyet karşılığı başlamış olursunuz. Doğalgaz sistemi kombi petek ve borulardan oluşur. Bu sistem sayesinde ısınan su borular yardımı ile peteklere dağılır ve ortamın ısınması sağlanır.

Kombi alımlarında özellikle belirli markalardan alındı ise kolay kolay arıza yapmazlar. Tabi bu durum yıllık bakımlarının düzenli olarak yapılmasına da bağlıdır. Birçok markanın karşımıza geldiği sektörde en çok tercih edilen belli başlı markalar vardır. Genellikle her tüketicinin dikkat etmesi en önemli unsur servis ağıdır. Bir problem halinde ulaşılacak konuma en yakın servisin olması kombide ve doğalgaz tesisatında hayatı önem taşımaktadır.

Kombi Bakımı ve Tamiri

Arıza durumunda ise en kolay çözüm yolu kombi tamircisi çağırmaktır. Kombi tamiri ve bakımı konusunda bölgemizde en iyi firma özelliğimiz ile hizmetinizdeyiz. Zeytinburnu kombi servisi olarak hem bakım hem tamir hem de sizlere yedek parça hizmeti vermekteyiz. Bakım öncesi ve bakım sonrası sizlere yapılacak işlemler ile ilgili ayrıntılı servis formu hazırlıyoruz. Bu aynı zamanda yaptığımız işlemlerin garantisi yerine geçer.

Firmamız sektördeki tecrübesine güvenerek siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek adına hem malzemelerimizde hem de çalışanlarımıza aynı özeni gösteriyoruz. Bu amaçla konusunda gerekli eğitim ve tecrübeye sahip personel ile çalışıyoruz. Sizlerin yaşadığı ya da yaşayacağı doğalgaz ve ısınma tesisatı problemlerinizi en kısa sürede çözüme kavuşturmak amacındayız.

Bilindiği gibi doğalgaz ısınma açısından en kolay yöntemdir. Aynı zamanda patlama anında birkaç bomba gücünde bir yıkıntıya ve zarara sebep olabilir. Bu nedenle doğalgaz ile ilgili arıza ve bakım işlemlerinde mutlaka yetkili servisten yardım almak gereklidir. Sadece fiyatından dolayı sıradan kişi ya da servislere yaptırılan bakım ve onarımlar daha sonra geri dönülmez büyük sıkıntılara neden olabilir.

İletişim

Sizde kombi arızası veya petek temizleme hizmetimizden faydalanmak isterseniz iletişim sayfalarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.×