Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy Kombi Servisi

Bakırköy kombi servisi, cihazınızın genel bakımı, yakı tasarrufu sağlaması için yapılan bakımlar, petek bakımları gibi rutin bakımların yapıldığı bir servistir. Özellikle kış aylarına girdiğimiz dönemlerde kombi tamiri servisi ile kombi bakımlarınızı yaptırmanız çok önemlidir. Her yıl kombiniz düzenli çalışabilir ancak bakımını yaptırmadığınız yıl bozulması mümkündür. Kombi bakımınızı düzenli yapmadığınız zaman içerisindeki filtreler toz kaplayabilir ve boruları paslanabilir. Bu da cihazınızın kısa ömürlü olmasına sebep olmaktadır. Bakırköy kombi servisi olarak firmamızda yapılan bakımlar kombinizin performansını yükseltmek, kış aylarına girdiğimiz dönemlerde daha çok randıman almanızı sağlamak amacıyla yapılmaktadır. Servisimizin yaptığı tüm bakımlarda cihazınızın performansını düşüren tüm parçalar yenisi ile değiştirilmektedir. Kombi tamiri servisi olarak siz değerli müşterimize sorunsuz bir şekilde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Firma olarak kombinizin temizliğini yaparken ilk olarak filtre bakımını yapıyoruz. Kombiniz bacalı ise mutlaka baca temizliğini de yapmamı gerekmektedir. Baca temizliği yapılmayan kombilerde ciddi sıkıntılar yaşanabilmektedir. Kalorifer peteklerinin bakımı da ayrıca tarafımızca yapılmaktadır.

Peteklere su giden borularda bir tıkanma ya da bozukluk var ise bunların da değişimini ya da bakımını yapmaktayız. Ayrıca radyatörlerden kombiye geçen pisliklerin tutumunu sağlayan aparatlar da yine aynı şekilde kontrol edilir ve bakımı sağlanır. Bakırköy kombi servisi olarak uzman ekiplerimiz sayesinde siz değerli müşterilerimizin sorunlarına kısa sürede çözüm bulmaktayız. Bu konuda herhangi bir şikayetiniz olur ise firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.

Bakırköy Kombi Servisi Olarak Hizmetimiz Garantilidir

Çevremizde kombi bakımı servisi olarak hizmet veren çok sayıda firma bulmak mümkündür. Ancak bu firmaların yaptıkları bakımlarda size bir garanti vermesi mümkün olamıyor. Biz firma olarak yaptığımız tüm bakımların garantisini vermekteyiz. Kombi tamircisi olarak evinize kadar gelen destek personelimiz tarafından bir arıza destek formu düzenlenerek size teslim edilir. Cihazınızın kısa sürede randıman göstermemesi ya da tekrar bir arıza çıkarması durumunda bu formu destek için gelen ekibimize gösterdiğinizde size detaylı bir şekilde yardımcı olacaktır. Bakırköy kombi servisi olarak firmamızda her marka kombinin bakımı ve tamiri yapılmaktadır. Kombi gibi güvenliği çok önemli olan cihazlarınızı alanında uzman kişilere teslim etmeniz çok önemlidir. Firmamız bu konuda büyük bir titizlikle çalışarak sizlere hizmet vermektedir. Zamanla kombinizde ve peteklerinizde tozlar ve pislikler birikebilir. Bunların da temizliğinin düzenli bir şekilde yapılması gerekir. Bu temizliği yaparken kimyasal maddeler yerine özel temizleyiciler kullanarak sağlığınızı da düşünmekteyiz. Ayrıca cihazınızın bir yedek parçaya ihtiyacı var ise bu konuda da kısa sürede sizlere yardımcı olmaktayız.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle kışa girmeden mutlaka rutin olarak bu bakımı yaptırmalısınız. Bakımı yaptırırken güvenilir bir servisten destek almanız önemlidir. Aksi halde hem paranız hem de zamanınız boşa gidebilir. Bu konuda uzman ekibimiz sayesinde size kaliteli bir hizmet vererek kombilerinizin bakımlarını üstlenmekteyiz. Eve çağırdığınız servisler için yetki belgesini mutlaka sormalısınız. Bakım için gerekli yeki belgesi olmayan firmalardan destek almamalısınız. Bu tarz firmaların cihazlara müdahale etmesi maalesef daha kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Kombiye ve peteklere giden borulara mutlaka bakılmalıdır. Bunların bakımı oldukça önemlidir. Aksi halde kombiniz çok çalışsa bile petekleriniz ısınmaz. Bu anlamda biz firma olarak bu bakımları da yapmaktayız. Bu konuda müşterilerimizden olumlu geri dönüşler alıyoruz. Ayrıca hizmet aldığınız firmanın mutlaka size garanti verdiğinden emin olmalısınız. Aksi halde para verdiğiniz halde cihazınız kısa süre içerisinde tekrar bozulabilir ve tekrar tekrar para vermek durumunda kalırsınız. Kombi bakımı ve tamiri konusunda detaylı bilgi almak isterseniz firmamız ile irtibata geçebilirsiniz.×