Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm Kombi Servisi

Protherm kombi servisi, doğalgaz ile ısınmanın yöneticisi kombilerin onarımı ve bakımını yapan servistir. Bilindiği gibi son yıllarda ülkemizin birçok ilinde doğalgaz ile ısınma gerçekleşmektedir. Bu gelişme ile beraber kombi markaları modelleri ve satışları artmıştır. Aynı şekilde ısınma tesisatının yaygınlaşması olmuştur. Protherm kombi servisi birçok kombi servisi ile aynı işlemleri yapsa da tüm marka modeller için de hizmet vermektedir.

Isınma tesisatı petekler, borular ve beyim olan kombiden oluşur. Kombiler suyun doğalgaz ile ısınmasını ardından peteklere bu suyun eşit olarak dağılımını sağlar. Peteklerin ısınması ve suyu orantılı şekilde hapsetmesi için temiz, bakımlı ve havası alınmış olması gereklidir.

Protherm Kombi Servisi ve Tamiri

Kombiler uzun ömürlü elektronik cihazlardır. Fakat bir süre sonra parça arızaları meydana gelebilir. Bu arıza hallerinde kombi tamir servisi aracılığı ile onarılabilir. Tadilat yapılan kombilerde parça değişikliği söz konusu ise o parçanın mutlaka garantisi olmalıdır. Garantili parça değişimi yapan servisler arasında protherm kombi servisi de bulunmaktadır.

Kombi bakımı servisi hizmetini aldığınız yerin yetkili servis olup olmadığına dikkat etmek gereklidir. Yapılan bakımın yetkili bir servis tarafından olmaması durumunda kombi ve petekler zarar görebilir ve bakımdan kısa bir süre sonra kullanılmaz hale gelebilir. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de yetkisiz ve belgesiz çalışmalar maalesef mevcuttur. İnsanların kombi bakımları konusunda daha az maliyetli olabilmesi için bu çalışanlardan hizmet aldığı bilinmektedir.

Kombi bakımlarının yanında peteklerinde bakımı yapılmalıdır. Özellikle yaz aylarında yapılan bu bakımların düzgün ve özenli yapılması kış aylarında doğalgaz faturalarına olumlu şekilde yansır. Aynı zaman kombinizin ve peteklerinizin düzgün çalışmasını sağlar. Eğer bakım esnasında kombide bir sıkıntı ya da onarılması gereken bir parça var ise onarılır. Değişmesi gereken parça ise parça garantili olarak değiştirilir. Tüm bunların size elbette bir maliyeti olacaktır. Fakat bu maliyetin kat kat fazlasını sizler kış aylarında düşen doğalgaz faturanız ile alacaksınız. Bu nedenle yetkili servisler ile bakımlar yapılmalıdır. Aynı zamanda kombi tamircisi sıfatında olan ve eğitimli kişiler tarafından arızalar onarılmalıdır.

Protherm Kombi Servisi: Kombi Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kombiler kullanılacakları konutun büyüklüğüne ve petek sayısına göre çeşitlilik gösterir. Genel çeşitleri Hermetik kombi ve bacalı kombilerdir. Kombilerin amacı suyun doğalgaz yardımı ile suyu ısıtmaktır. Bu ısınmanın doğru olarak yapılabilmesi için kombinin doğru seçilmesi gereklidir. Isı vermesi için metre kare büyüklüğüne göre uygun kombi seçilmelidir.

Birçok elektronik alet alımında karşımıza çıkan çeşitli markalar çıkmaktadır. Kombilerde de aynı şekildedir. Marka ve model seçiminde birçok kombi broşürü alınarak markaların servis ağları incelenmelidir. Her hangi bir problem anında servis ağının geniş olması büyük avantajdır. Uzun ömürlü olduğu bilinen kombiler zaman zaman arıza elbette yapabilir. Marka karanında bu durum göz önünde bulundurulmalıdır.

Protherm kombi servisi tüm bakımlarını kaliteli olarak uygulamaktadır. Yapılan işlemlerin müşterilere ayrıntılı sunumu servis raporu ile kayda alınmaktadır. Bu nedenle sizlerin daha sonrasında yaşayabileceğiniz her türlü sorun kolaylıkla çözüme kavuşturulmaktadır.

Firmamız sektördeki tecrübesi ile kombi satışı, kombi tamiri, kombi ve ısınma tesisatı bakımı yapmaktadır. Bu işlemlerin hepsinde eğitimli ve konusunda deneyimli personellerimiz görev yapmaktadır. Doğalgaz işlemlerinin insan hayatındaki önemini bilen elemanlarımız işlemlerin hepsinde gerekli özeni gösterecektir.

İletişim

Kombiler ve parçaları konusunda ürün yelpazemiz geniş ve sizler için kaliteli olarak hazırlanmıştır. Bu amaçla hem firma web sayfamızdan servis çağırabilir hem de telefon ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.×