Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe Kombi Servisi

Maltepe kombi servisi firması olarak her marka kombileriniz için 2 yıl garantili hizmet vermekteyiz. Uzun yıllar boyunca kazandığımız tecrübeyle arızalanan kombilerinizin bakımını oldukça uygun fiyatlara yapmaktayız. Yıllardır edindiğimiz müşteri tecrübesiyle bizimler birlikte sürekli olarak çalışan müşterilerimiz var. Periyodik bakımlarını üstlenerek en ufak bir problemde uzman ekibimizle birlikte hizmet vermekteyiz. Kombi tamiri yapılırken en önemli şey parça bulabilmektir. Parçaların kaliteli olması önemlidir. Kullanılan parçalar kaliteli olmazsa kombi de sürekli olarak arıza çıkartacaktır. Bu nedenle bilmediğiniz ya da adını hiç duymadığınız firmalara kombinizi emanet etmeyin. Garantili hizmet veren firmalar her zaman daha güvenilir firmalardır. Eğer kombilerinizin tamiri sağlam ve güvenilir bir şekilde yapılırsa uzun süre boyunca sıkıntısız olarak kullanabilirsiniz. Kombiler de arıza durumu meydana geliyorsa ve bunu gösteriyorsa reset tuşuna basmanız gerekecektir. Kombitamiri servisi hizmeti olarak müşterilere tam hizmet vermekteyiz. Çeşitli marka kombilerin tamiri tarafımızca yapılır. Kombinizin tamire ihtiyacı olmadığını düşünüyorsanız kombi bakım servisi olarak buradayız. Bu durum da yıllık rutin bakımlarını yaptırmanız daha mantıklı olacaktır. Rutin bakım kontrolleri yapılan kombi ve petekler sizin bu ürünleri uzun bir şekilde kullanmanızı sağlayacaktır. Ev ve iş yerlerinde bulunan kombiler her ne kadar çok az kullanılıyor olsa da bakımları aksatılmamalıdır.

Maltepe Kombi Servisi

Kombiler de bir diğer önemli konu ise peteklerdir. Peteklerin bakımı zamanında yapıldıysa kombiniz de tamire ihtiyaç duymaz. Bu anlamda bakımları yapmak oldukça önemlidir. Kombi tamircisi olarak bu konuda tam hizmet vermekteyiz. Müşterilerin şikayetlerine göre ev ve iş yerlerinize gelerek aksaklığı tespit ediyoruz. Aksaklık tespit edildikten sonra nasıl bir yol izleyeceğimizi çözmeye çalışıyoruz. Daha sonra ise kısa süre içerisinde sorunlarınızı çözüyoruz. Bu nedenle bu konuda bizlerden tam hizmet almanız mümkün olacaktır. Kombiler de her zaman basınç seviyesi çok önemlidir. Basınç seviyesi 1-2 arasında olmak zorundadır. Gerekli verimi alabilmek ve can sağlığı için bu durum oldukça önemlidir. Basınç seviyesi düşükse kombinin altında bulunan vanayı çevirmek gerekir. Basıncı ayarlayarak peteklerde ki fazla havayı da almanız gerekir. Kombinin içinde bulunan dolan su da oldukça önemlidir. Kireç oranı düşük olmalıdır ve böylelikle kombinizin ömrü de kısalmamış olur.  Bu gibi durumlar da Maltepe kombi servisi firması olarak bizlerle görüşmeniz mümkün. Kombi dışında petek temizliğine de önem vermeniz gerekir. Peteklerin içinde bulunan tortular belli rutinlerle temizlenmesi gerekir. Doğalgazdan tasarruf etme gibi bir düşünceniz varsa peteklerin bakımını aksatmamanız gerekir. Temizliği zamanında yapılmayan petekler ısıtma konusunda bütçenizi fazlasıyla zorlayacaktır. Kombi ve petekler de kullanım sonrası genellikle kireç, çamur gibi durumlar oluşabilir. Bu maddelerin zamanında temizlenmemesi kombi ve peteklerin ısıtmasını da olumsuz olarak etkiler. Yıllardır bu hizmeti veren firma olarak müşteri memnuniyetini her zaman önemsiyoruz. Maltepe kombi servisi hizmeti vererek sadece bir telefon uzağınızdayız. Hizmet veren en iyi firmalardan biri olarak hazır müşteri portföyümüzle her zamana tam hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kombi Petek Temizlemesi Hakkında

Maltepe kombi servisi kombi ve petek temizlemelerinde yanınızdayız. Firma olarak her zaman müşteri memnuniyetini önemsiyoruz. 7/24 hizmet veren bir firma olarak teknik ekibimizle birlikte müşterilerin sorunlarına kısa sürede çözüm buluyoruz. Kombi ve petek temizliği yapıldıktan sonra ısınma seviyesi de maksimum seviyeye ulaşır. Korozyon sebebi ile kombilerden gelen ses de bu durumda bitmiş olacaktır. Bu gibi durumlar da web sayfamız üzerinden bizlerle irtibata geçebilirsiniz.×