Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir Kombi Servisi

Ataşehir kombi servisi, kombi bakımı ve onarımı konusunda hizmet vermektedir. Bu hizmette bulunduğu yerdeki tüm ısınma tesisatı problemlerini çözmektedir. Bilindiği üzere kombiler ve ısınma tesisatı her ne kadar uzun ömürlü olarak kabul edilse de konuttaki ya da işyerindeki toz ve pisliklerin birikmesinden dolayı zaman zaman arızalanabilmektedir. Çoğu zaman hepimiz adresimize en yakın servislerden bu konularda hizmet almaktayız. Ataşehir kombi servisi kaliteli hizmet ve garantili olarak parça değişimleri yapmaktadır.

Kombiler, petekler ve suyu nakliye görevindeki borular ısınma tesisatını oluşturur. Doğalgaz ile kombiler suyu ısıtırlar ve borular yardımı ile de sıcak suyu peteklere taşır. Bu işlem sonrasında petekler sağlam ve havası alınmış ise ortamı ısıtmaya başlar. Doğalgaz ile ısınmanın genel oluşumu bu şekilde olmaktadır. Sistemin doğru çalışması için tüm elemanların bakımlı olması gereklidir.

Kombi ve Isınma Sistemi Bakımı

Doğalgaz ile ısınmayı gerçekleştiren kombi, petekler ve boruların düzenli olarak bakımının yapılması ve temizlenmesi gerekmektedir. Bakım işleminin kombi bakım servisi tarafından özenle yapılması şarttır. Çünkü ısınma işleminin sorunsuz gerçekleşmesi buna bağlıdır. Eğer kombi bakımı yapılıp peteklere bir müdahale yapılmaz ise peteklere ısı yeteri miktarda yayılamayacağından yine sistem ısıyı veremeyecektir. Bu nedenle peteklerin yıkanarak temizlenmesi ve borularda bir kaçak durumun olmadığı tespit edilmelidir.

Kombi tamir servisi herhangi bir arıza durumunda hizmet veren ve onarımı gerçekleştiren birimdir. Aynı zamanda bakım işlemlerini de yetkili kombi servisleri yapmaktadır. Birçok sektörde olduğu gibi bu alanda da markalardan yetkisi olmayan sıradan ve bir şekilde tesisat sistemi konusunda bilgili olan kişilerde bakım yapmaktadır. Fakat bu şekilde yapılan bakımlar yeterli olmayabilir. Arından ise kombide arızlar meydana gelebilir. Bir bakıma hayatı önem taşıyan doğalgaz sisteminin tüm bakımının yetkili kişiler tarafından yapılması gereklidir.

Kombi tamircisi ise müşterilerinin kombi arızalarında müdahale ederek onarımı gerçekleştiren kişilerdir. Yine bu kişilerinde sistem hakkında eğitim almış bilgili kişiler olması gereklidir. Yapılan bakım ve temizleme işlemlerini konusunda bilgili kişilerin gerçekleştirmesi daha sonradan çıkacak arızaların önüne geçilmesini sağlayacaktır.

Ataşehir Kombi Servisi: Kombi Servisleri

Ülkemizdeki büyük şehirlerin tamamında doğalgaz kullanımı mevcuttur. Bu kullanımlara bağlı olarak ise çıkabilecek arızalara müdahale edecek servisler kurulmuştur. Özellikle kombi alanında isim yapmış markalar servis ağı oluşturmuştur. Bu sayede müşterilerinin garanti ve garanti sonrası yaşayacakları sorunlara çözüm bulmaktadırlar. Kombi satın alımı aşamasında ise genellikle servis ağı geniş olan markalar tercih edilmektedir. Her ne kadar elektronik aletlerin hemen hemen hepsi uzun ömürlü olsalar da mutlaka arızaları olacaktır. Bu arızaların giderilmesi de yetkili servisler tarafından yapılmalıdır.

Ataşehir ve çevresinde hizmet veren Ataşehir kombi bakım servisi kaliteli ve eğitimli personeli ile bölgedeki doğalgaz tesisatı problemlerini çözmektedir. Doğalgaz konusunun hassasiyeti bilincinde çalışan servisler arasındadır.

Deneyim ve Güven Veren Hizmet

Firmamız konusunda deneyimi ve önce güven prensibi ile hizmet sunmaktadır. İhtiyaç halinde hızlı olarak sizlere ulaşıp, yapılan bakım sonrası sizlere ayrıntılı bilgiler içeren doküman bırakılmaktadır. Yapılan her türlü tamir ve bakımda aynı şekilde işlemlerin ne olduğu konusunda mutlaka yazılı olarak servis formu teslim edilmektedir. Aynı zamanda onarım sırasındaki arızanın belirlenmesi ve sizlere parça değişimi konusunda bilgi verilmesi gibi işlemler son derece hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Özellikle kış aylarında siz müşterilerimizin zor durumda kalmaması adına personel sayımızı arttırarak hizmet vermekteyiz.

Her türlü kombi arızası ve ısınma tesisatı bakımı konusunda bizlere telefon yolu ile ulaşabilir ya da web sitemizden mesaj atabilirsiniz.×