Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch Kombi Servisi

Bosch kombi servisi konusunda yılların vermiş olduğu profesyonellik ve deneyim ile sizlere hizmet vermenin mutluluğunu yaşamaktayız. Bununla birlikte hizmetimiz içerisinde her daim firma garantisi vererek müşterilerimizin her daim güvenini kazanma konusunda emin adımlarla kombi servisi sektörü içerisinde ilerlemekteyiz. Ayrıca çalışma sahası içerisinde sahip olduğumuz özgüven ve kaliteli çalışma anlayışımızdan dolayı müşterilerimiz her daim bizlerden memnun bir şekilde ayrılmaktadırlar.

Müşteri Memnuniyeti

Ayrıca müşterilerimiz bizleri tercih ettikleri zaman kesinlikle zaman ve maddi açıdan büyük kayıplar yaşamalarına müsaade etmemekteyiz. Bazı firmalar kendilerine gelen kombi şikayetlerine yönelme konusunda bazen kullanıcıları 1 hafta bekletirken kendilerinin mağdur olmalarına sebep olmaktadır. Böyle bir mağduriyetin oluşmaması için müşterilerimiz bizlere kombileri konusunda ihbarda bulundukları zaman ihbarı aldığımız gün içerisinde mutlaka müşterilerimizi ziyaret etmekteyiz. Bu hizmet hızımız bizlere her daim olumlu bir şekilde geri dönüş oluşturmalarına sebep olmaktadır. Bosch kombi servisi olarak sizlere en iyi şekilde hizmet vermeye çalışmaktayız.

Bosch Kombi Servisi Olarak Vermiş Olduğumuz Hizmetler

Bosch kombi servisi olarak yıllardır müşterilerimize kombi sektörü içerisinde çeşitli konularda hizmet vermekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimizin zihinlerinde sadece kombi tamircisi olan bir firma olarak kalmak istemiyoruz. Bizler yıllardır müşterilerimize kombi bakımı servisi konusunda firma olarak oldukça kaliteli bir şekilde hizmet verebilmekteyiz. Bundan dolayı sizler evinizde bulunan ürünlerin bakım konusunda çağırmak isteyeceğiniz bir firma olarak bizleri tercih edebilirsiniz. Kombi tamiri servisi anlayışımız içerisinde kesinlikle müşterilerimizin almış oldukları tamir işlemlerinde herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşamamaları açısından bünyemiz içerisinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızın çalışma sahası içerisinden ayrılmamaları için gerekli olan bütün ekipmanları kendileriyle birlikte götürmelerini sağlamaktayız.

Kural Kaliteli Hizmet

Bununla birlikte müşterilerimizin kombilerinden daha verimli bir şekilde faydalanabilmeleri için müşterilerimizin bizlerden almış oldukları bir bakım hizmetinin ardından kendilerine ücretsiz bir şekilde 2 ya da 3 sefer ücretsiz bir şekilde bakım hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimiz eğer bu ürünlerinin bakımlarının ihmal ettikleri zaman bu ürünlerin çalışma kapasitelerinde bir azalma meydana gelmektedir. Bununla birlikte bu işlemleri gerçekleştiren çalışanların kesinlikle bu işleri yaparken iş ciddiyeti içerisinde yapmaları konularında çalışma eğitimlerinden geçirmekteyiz.

Kombi Servisi Olarak Hangi Konularda Yardımcı Olmaktayız?

Bosch kombi servisi olarak bizlerle hangi konular içerisinde ulaşmanız gerektiği konusunda kara kara düşünüyorsanız eğer sizlere bu konuda bilgiler vermeye çalışacağız. İlk olarak evinizde kullanılan kombileri kesinlikle hoyratça kullanmamanız gerekmektedir. İlk olarak eğer evinizde bulunan kombi ürünü hiçbir şekilde çalışmıyorsa dikkatli bir şekilde cihazınızda incelemeniz gereken bazı durumlar bulunmaktadır. İlk olarak cihazınız herhangi bir şekilde çalışmadığı zaman ilk olarak cihazınızın su bar seviyesini mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bu bar içerisinde eğer su seviyesinin 1.5 barın altına düştüğüne şahit olduysanız su barınızı yeterli seviyeye getirmeniz gerekmektedir. Bu sebepten dolayı cihazın çalışmama sebebi cihazınızın su yetersizliğinden dolayı zarar görmemek adına güvenlik açısından kendini devre dışı bırakabilmesidir. Bununla birlikte hiç çalışmadığı durumlarda yapmanız gereken bir diğer durum ise evinizin ya da iş yerinizin elektrik sistemini mutlaka kontrol etmeniz gerekmektedir.

Bizimle İletişime Geçiniz

Bu söylemiş olduğumuz önerilerimizin işe yaramadığı durumlarda yani sorununuz devam ediyorsa bizlerle iletişime geçerek gerekli olan bütün hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Bununla birlikte ürününüz eğer çalışma esnasında patlar tarzda bir şekilde çalışıyorsa ya da çalışma sırasında herhangi bir şekilde ses çıkarmaya başlıyorsa müşteri temsilciliğimizde bulunan gerekli olan bütün soruları cevaplayarak gerekli olan hizmetler içerisinde personellerimiz sizler için en doğru olanı tespit ederek sizlerle iletişime geçecek olan teknik ekip arkadaşlarımıza gerekli olan bütün bilgileri vereceklerdir.×