Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar Kombi Servisi

Üsküdar kombi servisi bulunduğu yerde en iyi ve kaliteli hizmet ilkesi ile çalışmaktadır. Kombi ve peteklerin arızası, bakımı ve boru tesisatında meydana gelebilecek her türlü soruna anında Üsküdar kombi servisi ile çözüme kavuşturursunuz. Aslında evimiz ya da iş yerimizde yaşayabileceğimiz arıza ve bakım konularında doğru servis ve doğru ustalarla kolaylıkla onarımını sağlayabiliriz. Bu konuda ilk hedefimiz daima yetkili servis ve tecrübeli personeller olmalıdır. Maalesef ülkemizde birçok sektörde olduğu gibi kombi bakımı ve onarımı konusunda kaliteli personelle çalışan servisler olduğu kadar sırada kombi tamircisi statüsünde çalışan personeller ve servislerde bulunmaktadır. Her konuda olduğu gibi doğalgaz gibi sorun halinde bir bomba etkisi yaratabilecek bir konuda mutlaka yetkili ve bilgili firmalar ile çalışmak gereklidir.

Üsküdar Kombi Servisi Kombilerin Bakımı

Kombiler birçok öncü markanın ürettiği elektronik ve ısıtma sisteminin beynini oluşturan cihazlardır. Bu cihazların alımında ilgili yerin metrekaresi ve baca durumu göz önünde bulundurulur. Düzgün ve ekonomik ısınma için se hem kombinin hem de ısıtma sisteminin tamamının verimli çalışması gereklidir. Zamanla kombilerin içinde bulundukları ortamdaki toz ve pisliğin oluşturduğu arızalar çıkabilir. Bu arızaların önüne geçmek için ise mutlaka en azından yılda bir kez kombi bakımı yapılmalıdır.

Kombi bakımlarında kombi bakımı servisi tarafından hizmet almak gereklidir. Yetkili ve gerekli donanıma sahip servis ile bakım yaptırıldığında yapılan işlemlerin ayrıntılı bilgisini alabilirisiniz. Bu bakımlarda kombi içinin temizliği yapılır. Bu temizlik esnasında parçaların düzgün çalışıp çalışmadığı konusu incelenir. Eğer bir parçada sorun olduğu düşünülür ise parça değişimi konusunda müşteriye bilgi verilir. Onay halinde ise parça değişimi yapılır. Böylelikle bir süre sonra kombi değişimine neden olabilecek bir soruna erkenden çözüm bulunmuş olur.

Üsküdar kombi servisi olarak firmamız yapmış olduğu tüm işlemlerde servis formu ile sizlere yazılı bilgi vermektedir. Ayrıca servisimizde yapılan her işlemin ve her müşterinin ayrıntılı olarak kaydı tutulmaktadır. Bu kayıtları sizleri bir daha ki bakım gününde arayarak bakım hatırlatması yapılır. Uygun olduğunuz gün ve saatte kombi ve peteklerinizin bakımı yapılır. Eğer parça değişimi işlemimiz söz konusu ise tüm parçalarımızın da garantisi vardır. Tüm tüketicilerin bakım ve onarım esnasında yapılan parça değişikliklerinde parça garantisi koşulunu istemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde arıza tekrar etmesi halinde aynı ücreti tekrar ödemeleri gerekebilir.

Peteklerin Bakımı

Kombi tamiri servisi tarafından yapılan bakımlar esnasında genellikle kombi bakımı düşünülmektedir. Oysaki en az kombinin balkımı ve temizliği kadar peteklerinde aynı özenle bakımı ve temizliği gereklidir. Isınma sisteminin son noktası olan petekler ısınmaması halinde bulunduğu ortama sıcaklık veremez. Bu duruma ise ısınma sisteminin görevi yapılmamış olur. Peteklere gerekli sıcak suyun peteğin tamamına yayılması ve gerekli ısının ortama verilmesi için peteklerin havasının alınmış olması ve temizlenmiş olması gereklidir.

Petek bakımlarında mutlaka peteklerin sökülmesi ve içerisine biriken toz ve pisliğin oluşturduğu kitlenin yıkanması gereklidir. Bu yıkama işlemi ardından kombi tamiri servisi kombinizi çalıştırdığında peteklerinizin çok daha hızlı bir şekilde ısındığını göreceksiniz. Petek bakımında da kombi bakımında olduğu gibi Üsküdar kombi servisi tarafından yapılmaktadır. Müşteri memnuniyeti esaslı çalışan firmamız siz değerli müşterilerimize daima kaliteli ve garantili şekilde hizmet vermektedir.

Hem petekleriniz hem de kombinizin bakımı, onarımı ve her türlü arıza halinde eğitimli personellerimiz ile en hızlı şekilde sizlere ulaşmaktayız. Telefonunuz ardından en kısa sürede ve sizlerin uygun olduğu ilk anda gelip gereken müdahaleyi yapmaktayız. Firmamızın size bir telefon kadar yakın olduğunu unutmayınız.×