Demir Döküm Kombi Servisi

Demirdöküm Kombi Servisi

Demir Döküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. İnsanlık tarihi boyunca insanlar evlerini ısıtabilmek adına çeşitli ürünler kullanmışlardır. Bu ürünler son dönemler içerisinde kombiye doğru yönelim kazanmıştır. Sadece evlerini ısıtmak adına değil sıcak su ihtiyaçlarını giderebilmek adına artık evlerinde bulunan kombilerden faydalanmaktadırlar. Bu durum sonucunda bu kombilerde meydana gelen bir arıza kişileri zor durumda bırakabilmektedirler. Böyle bir durum ortaya çıktığı zaman ise bizler demir döküm kombi servisi olarak gerekli olan bütün hizmetleri verebilmekteyiz.

Vermiş olduğumuz kaliteli hizmetler neticesinde bizleri tercih etmiş olan müşterilerimizle gerçekleştirmiş olduğumuz anket neticesinde bizlerden son derece memnun kaldıklarına yönelik geri bildirimler aldık. Bu geri bildirimler bizleri işimize daha aşkla sarılmamızı sağlarken iş içerisinde her daim zirveye çıkmak adına çalışmalar gerçekleştirmekteyiz. Bundan dolayı bizleri sadece kombi tamircisi bir firma olarak değil de kombi bakımı, kombi montajı ve destek ekibi olarak bilmeniz daha iyi bir tanım olacaktır.

Demirdöküm Kombi Servisi

Demirdöküm kombi servisi olarak bünyemiz içerisinde çalışmakta olan bütün ekip arkadaşlarımızın birbirleriyle koordineli bir şekilde iş sahası içerisinde çalışma göstermeleri bizler için son derece önemli bir konudur. Firma olarak çalışma anlayışımız içerisinde daha iyi hizmet vermek adına ekibimizi gerekli bölümlere ayırdık. Bundan dolayı firmamıza başvuru gerçekleştirirken belli aşamalar içerisinden geçeceksiniz. İlk olarak firmamızı aradığınız zaman bünyemiz içerisinde bulunmakta olan müşteri temsilcilerimizle iletişim haline geçeceksiniz. Müşteri temsilciliği içerisinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımız ilk olarak sizlerin genel bilgilerinizi aldıktan sonra şikayetinizi dinlemektedirler.

Bu kısımlar içerisinde arkadaşlarımıza doğru cevaplar vermeniz sizlere hizmet vermemiz konusunda daha yardımcı olacaktır. Bundan sonra sizlerden almış olduğumuz bilgiler neticesinde saha içerisinde çalışan teknik elemanlarımıza sizlerden aldığımız bilgileri ileterek sizlere kombi bakımı servisi konusunda son derece yetenekli olan personellerimiz sizlerin iş yerlerine ya da evlerinize gelerek kombinizi inceleyerek kombinizin sizlere yaşatmış olduğu bütün problemleri tespit ederek bu problemler neticesinde sizlere gerekli olan bütün hizmetleri en iyi şekilde vermekteyiz. Kombiniz bozulana kadar kullanmak yerine kombinizi 2 yılda bir gerekli olan bütün bakımlarını gerçekleştirerek herhangi bir problemle karşılanma ihtimalini azaltmış olacaksınız.

Demir Döküm Kombileriniz Emin Ellerde

Demir döküm kombi servisi olarak sizlere sağlamış olduğumuz hizmetler hem zamanınızdan hem de maddi açıdan tasarruf sağlamanıza olanak veren bir şekilde gerçekleşmektedir. Bazı firmalar müşterilere kabarık faturalar çıkararak müşterilerin kombi servislerine karşı bir ön yargı oluşturmalarına sebep olmaktadırlar. Bizler kombi tamiri servisi olarak mesleğimizi insanlara karşı iyi gösterebilmek adına firmamızın aleyhine değil müşterilerimizin aleyhine yönelik kararlar vermekteyiz. Firmamız müşterilerine haftanın yedi günü yirmi dört saat olacak şekilde hizmet verebilmektedir. Eğer evinizde ya da iş yerinizde otururken birdenbire kombinizde bir arıza meydana geldiği zaman hemen elinizin altında bulunan cep telefonlarınızı kullanarak bizlerle iletişim haline geçebilirsiniz. Hizmet verdiği bölge içerisinde firmamız müşterilerine her daim yedek parça işlemleri içerisinde son derece kaliteli ve sağlam yedek parçaları ile hizmet sağlamaktadır.

Garanti

Bununla birlikte yedek parça işlemleri içerisinde kullanmış olduğumuz bütün parçaları firma olarak garantimiz altına alabilecek cesarete sahibiz. Değiştirdiğimiz malzemeye bağlı olarak sizlere 6 ay ile 2 yıl arasında değişen bir garanti hizmeti verebilmekteyiz. Ayrıca yedek parça değişimi olmasa dahi sizlere verdiğimiz bütün hizmetlerin sonunda yapmış olduğumuz tamir işlemlerini firma olarak garantimiz altına almaktayız.

Bizimle İletişime Geçiniz!

Sizler de demir döküm kombi servisi hizmetimizden faydalanmak için bizlere telefon numaralarımız üzerinden veya sitemiz üzerinde ki diğer(iletişim formu, canlı destek, whatshapp destek) üzerinden ulaşabilirsiniz.×