Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe Kombi Servisi

Sancaktepe kombi servisi olarak kombinizin tamir işlemleri, genel bakımı konusunda tüm gerekenleri yapmaktayız. Kombi bakımı özellikle kış aylarına girdiğimiz dönemlerde oldukça önemlidir. Bu dönemlerde eğer cihazınızın bakımını yeterli bir şekilde yaptırmaz iseniz kışın ortasında kombinizin bozulma riski ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Kombi tamiri servisi olarak da hizmet veren firmamızda tamir ile ilgili tüm işlemler, gerekli yedek parça değişimleri yapılmaktadır. Sancaktepe kombi servisi olarak uzun yıllardır hizmet vermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin sorunlarını dinleyerek en iyi şekilde çözüme kavuşturmayı amaçlamaktayız. Firmamızda sadece kombinizin bakımı değil cihazınız ile alakalı doğrudan veya dolaylı tüm aparatların bakımı da yapılmaktadır. Bacalı bir çıkışınız var ise baca giriş ve çıkışları da kontrol edilerek gerekli tedbirler alınmaktadır.

Sancaktepe Kombi Servisi Olarak Sunduğumuz İmkanlar

Sancaktepe kombi servisi olarak hem kombi tamircisi hem kombi bakımı servisi olarak tüm müşterilerimize kaliteli bir hizmet anlayışı ile hizmet vermekteyiz. Firmamız bu konuda çok hassas davranmaktadır. Yaptığımız bakım ve tamir işlemlerinin en az altı ay garantisi bulunmaktadır. Yani yaptırdığınız işlemlerden sonra altı ay içerisinde aynı tipte bir şikayetle karşılaşırsanız bu durumda sizden bir ücret talep edilmeden işleminiz halledilmiş olmaktadır. Servise gelen ekibimiz size bir arıza formu doldurmaktadır. Bu formda yapılan tüm işlemler, var ise değişen parça bilgileri bütün bilgiler yer almaktadır. Böylece ikinci bir arıza durumunda bu formdan destek alarak ekstra bir maliyete gerek kalmaksızın işlemleriniz yapılmaktadır. Sancaktepe kombi servisi olarak sadece cihazınız ile değil cihaz borularınız, peteklerinizin de bakımını yapmaktayız. Öncelikle ilk olarak cihaz filtresini inceleyerek işe başlıyoruz. Burada bir tıkanma ya da pislenme söz konusu ise burayı temizliyoruz. Eğer temizleme ile randıman alınamayacak ise size bilgi vererek parçayı değiştiriyoruz. Değişim yaptığımız parçalarında altı ay garantisi bulunmaktadır.

Müşteri Memnuniyeti

Müşterilerimizin hizmetimizden memnun kalması en önemli hedefimizdir. Bu konuda müşteri anketleri düzenleyerek müşteri değerlendirmeleri yapmaktayız. Servisimizin hizmet kalitesi ile ilgili olarak olumlu geri dönüşler almaktayız. Bu konuda her geçen gün sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktayız. Kombi bakımları fazla maliyetli bir işlem olmadığı için ailenizin bütçesini sarsmayacaktır. Bu konuda müşteri memnuniyetinden hareketle uygun ödeme seçenekleri ile bakım hizmetinizi yapmaktayız. Firmamız tamamen uzman bir ekip ile çalışmaktadır. Cihazınızın bakımını yapmaya gelen ekibimizden her türlü desteği alabilmeniz mümkündür.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombiler gaz bağlantıları olması sebebi ile güvenlik açısından risk teşkil eden cihazlardır. Bu nedenle uzman bir servis ile bakımı ya da tamiri yapılması gerekmektedir. Maliyeti azaltmak için yetki belgesi olmayan kişiler ya da servislere bakım yaptırmanız daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu nedenle maliyetten kaçınmadan tamamen uzman kişilerden destek alarak bakım konusunu halletmeniz gerekmektedir. Zaten yukarıda da belirttiğimiz gibi kombi bakımının çok büyük maliyetleri bulunmamaktadır. Kombinizin uzun ömürlü olmasını istiyorsanız ve soğuk kış günlerinde fazla yakıt parası ödemek istemiyorsanız mutlaka petek borularının da bakımının yapılmış olması gerekmektedir. Bunun için gelen servis yetkililerine mutlaka peteklerin bakımının da yapılması gerektiği hatırlatılmalıdır. Çoğu servis peteklerin bakımı için ayrı ücret talep etmektedir. Firmamız da peteklerin bakımı da normal kombi bakım servisi ücreti içerisindedir. Bunun için ayrı bir bütçe ayırmanıza gerek bulunmamaktadır. Çağırdığınız servisin her türlü marka cihazın bakım ve tamiri konusunda yetkili olduğuna emin olmalısınız ve bu konuda gerekirse yetki belgesi talep etmelisiniz. Bakım ve tamir konusunda her türlü destek için firmamızla irtibata geçebilirsiniz.×