Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi servisi üzerine yıllardır hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerine yeni hizmetler verebilmek adına kendini geliştirmekte olan bir kurum haline gelmiştir. Ülkemizin en büyük kombi servis firmalarından biri olan kuruluşumuz bünyesi içerisinde çalıştırmakta olduğu çalışkan ve deneyimli personelleri sayesinde her daim diğer kombi servisleri içerisinde farkını ortaya koyarak kendini ön plana çıkarmayı başarabilmektedir. Bundan dolayı bizleri tercih eden müşterilerimize layık olmak ve daha yeni müşteriler kazanabilmek için firma olarak çeşitli politikalar içerisinde hareket etmekteyiz. Bu politikalarımızdan biri ise Arçelik kombi servisi ile ilgili herhangi bir teknolojik gelişme meydana geldiği zaman bunu yakın bir şekilde takip ederek bu teknolojik gelişmenin bizim sektör ile ne kadar bağlantılı olduğunu analiz edip eğer bizleri ilgilendirmekte olan bir değişiklik ise bu yeniliği personellerimize öğretmekteyiz. Bunu yapma sebebimiz bizleri tercih etmiş olan müşterilerimize zaman konusunda tasarruf sağlamaktır. Firmamız siz değerli müşterilerine kombi tamiri servisi, kombi bakımı servisi ve kombi tamircisi olarak hizmet vermektedir.

Kombilerinizde Meydana Gelen Bazı Arızalar ve Bu Arızların Çözüm Seçenekleri

Arçelik kombi servisi kullanan biriyseniz kombiniz hakkında bilmeniz gereken bazı konular hakkında sizleri bilgilendirmek istiyoruz. İlk olarak evinizde bulunmakta olan kombiniz herhangi bir şekilde çalışmıyorsa bunun farklı sebepleri olabilir. Kombilerin içerisinde su bittiği zaman kombiler kendilerini emniyete almak adına çalışmayı durdurmaktadırlar. Eğer çalışmama durumu varsa ilk olarak su barını kontrol ediniz eğer su barı 1.5 altı ise kombinizin çalışmama sebebi budur. Bunun yanı sıra cihazınıza gelen elektrik kablolarını kontrol ediniz. Bu kablolar herhangi bir şekilde zarar görmüş olabilir. Kombinize ait olan gaz vanasını kontrol ediniz.

Eğer su barı yeterli, elektrik kabloları sağlam ve gaz vanası kapalı olmamasına rağmen kombiniz çalışmıyorsa gerekli müdahaleleri gerçekleştirebilmemiz adına bizlerle iletişime geçmeniz sizler için son derece önemli bir konudur. Bunların yanı sıra bizlere ulaşıp çözmemizi isteyebileceğiniz diğer durumlar ise sıcak su akmaması, kombinizin faaliyete girerken patlar tarzda devreye girmesi ya da petekleri tam anlamıyla ısıtmıyorsa teknik servisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Arçelik Kombi Servisi Olarak Sizlere Sunduğumuz Hizmet ve İletişim Seçenekleri

Arçelik kombi servisi hizmeti vermekte olan kuruluşumuz sizlere daha iyi hizmet vermek adına her daim çalışma sahası içerisinde son teknolojiye uygun çalışma aletleri ile çalışmaktadır. Bununla birlikte müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetler kalite olarak diğer kurumların üstünde olduğu gibi maliyet konusunda müşterilerimize son derece kolaylık sunmaktadır. Hizmet sahası içerisinde bizlere yöneltilmiş olan şikayetler doğrultusunda hareket ederek müşterilerimizin şikayetlerinin sebebini bularak bu şikayetlerin sebebine uygun şekilde fiyat çizelgesi çıkarmaktayız. Bu fiyat çizelgesinin sonucunda ise müşterilerimiz bizlere gerekli onay işlemlerini verdikleri zaman girişimlere başlamaktayız. Firma olarak çıkarmış olduğumuz bu fiyatlandırma işlemini son derece titiz bir şekilde gerçekleştirerek sonradan müşterilerimize yeni ücret taleplerinde bulunmamak adına gayret göstermekteyiz. Lakin bazı durumlar içerisinde farklı arıza durumları ya da gözden kaçan arıza durumları tespit edildiği zaman bunlar müşterilere iletilmekte yeni fiyatlandırma kabul edildiği zaman işlemlere başlanmaktadır.

İletişim

Sizlerde bu kaliteli hizmet anlayışımızdan yararlanmak isterseniz eğer firmamızın kullanmış olduğu iletişim seçenekleri içerisinden birini kullanabilirsiniz. Bu iletişim seçenekleri içerisinde dileyen müşterilerimiz bizlere kullanmakta olduğumuz sabit hatlar aracılığıyla ulaşabileceği gibi dileyen müşterilerimiz ise bizlere kullanmakta olduğumuz e-mail aracılığıyla ulaşabilmektedir. İletişim ile ilgilenen arkadaşlarımız bizlere gelen bu arıza bildirimlerine hızlı bir şekilde dönüş yaparak müşterilerin mağduriyetini en kısa sürede gidermektedir.×