Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca Kombi Servisi

Çatalca kombi servisi bölgesinde kombi bakımı konusunda en iyi hizmeti veren bir servistir. Bakımlarında kaliteli ekipmanlar ile konusunda deneyimli personeller görev almaktadır. Çatalca kombi servisi aynı zamanda onarım ihtiyaçlarınızda parça garantisi vererek kombinizin çalışmasını sağlar.  Kombi servis ve bakımlarında eğitimli ve deneyimli insanların görev alması çok önemlidir. Bu amaçla firmamız sektördeki tecrübesi ile siz değerli müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Kombi ısınma sistemini çalıştıran elektronik cihazdır. Elektronik aletlerin hemen hemen hepsi gibi kombilerde son derece dayanıklı ve kaliteli olarak üretilmektedir. Kombiler üretildiklerinde kalitede öncü markalar tarafından çeşitli testlere tabi tutulurlar. Bu testler sonucunsa satışa sunulması gerçekleşir. Aynı zamanda dayanıklı üretilen kombiler ömürlük olma durumu yoktur.

Çatalca Kombi Servisi: Kombi Bakımları

Kombilerin ve ısınma tesisatının düzenli olarak en azından yılda bir defa bakıma ihtiyacı vardır. Bu bakımlarının mutlaka yetkili kombi bakım servisi tarafından yapılması gereklidir. Bakım esnasında sadece kombi iç temizliği değil aynı zamanda parçaların durumuna da bakılmalıdır. Parça değişikliği ihtiyacı söz konusu ise bu bakım esnasında müşteriye bilgi verilerek değişim gerçekleştirilmelidir.

Peteklerim Bakımı

Doğalgaz sisteminin düzenli çalışması için kombi ile birlikte peteklerinde bakıma ihtiyacı vardır. Peteklerin yıkanması iç dış temizliği ve tekrar yerine monte edilmesi kombi bakım işlemine dahildir. Peteklerin içlerinde zamanla toz ve pislik birikir. Bu tozlar bir süre sonra petek kanallarını tıkamaya başlar. Ardından petekte ısınmama problemi görünür.

Çatalca Kombi Servisitüm bakım ve onarım işlerinizde sizlere hizmet vermektedir. Kombi bakım fiyatlarına aynı zamanda petek bakımlarını da dahil etmiştir. Kombi ve petek ısınma işlemini birlikte gerçekleştirdiğinden bir birinden ayrı düşünülemez.

Bakımlarda Yetkili Servisin Önemi

Kombi bakımları ve peteklerin temizlenmesi işlemlerini yetkili servisler biraz piyasanın üzerinde fiyatlara yapmaktadır. Ama ülkemizde henüz yetkili servis ile bakımın daha garantili olduğu konusunda birçoğumuzun bilgisi olmadığından kombitamir servisi ve kombi tamirci adı ile bildiği yerlere yaptırmazlar. Fakat bu bakımların mutlaka yetkili servisler tarafından yapılması gereklidir.

Doğalgazın hem kolay ısınan hem de aynı zamanda bomba etkisi yapacak kadar tehlikeli bir durum olduğu bilinen bir bilgidir. Bir şekilde yapılan yanlış bir müdahale sonrası patlama durumu söz konusu olabilir. Bu patlamaların ise öldürücü şiddetli etkisi vardır. Tüm bunlar göz önüne alındığında yetkili servislerde eğitimli ve tecrübeli insanlar tarafından bakım yapılması gerekliliği anlaşılacaktır.

Genel olarak ülkemizde bu tür konulara gereken önem maalesef verilmemektedir. İnsanların birçoğu daha düşük maliyetli diye yetkili olup olmadığına bakmadan bakım işlemi yaptırmaktadır. Daha sonraki günlerde bu durum kombinin büyük arızalar çıkarmasına neden olacağı gibi kombinin tamamen değişim durumu bile söz konusu olabilir.

Çatalca kombi servisi olarak eğitimli ve konusunda deneyimli personellerimiz ile kaliteli hizmet veriyoruz. Maliyetimiz yüksek olursa dahi mutlaka siz müşterilerimize bunun nedenini açıklıyor ve kabulünüz halinde kombi bakımını ya da kombi onarımını gerçekleştiriyoruz. Asla onayı alınmayan bir işlem firmamızda gerçekleşmez. Yılların tecrübesi ile çalışan ustalarımız sizlerin memnuniyeti esaslı olarak tüm bakım ve onarım işlerinizde görev yapmaktadır.

Firmamız siz müşterilerimizin memnuniyeti esaslı faaliyet göstermektedir. Buna bağlı olarak hem parça kalitesi hem de servis kalitesi sektörün son derece üzerindedir. İster onarım isterseniz bakım her türlü ihtiyacınızda sizlere bir telefon kadar yakınız. Anında müdahale ve anında onarım şansınız firmamızda mevcuttur. Özellikle kış aylarındaki personel sayımızı arttırıyor, sizlerin soğukta kalmamamız için çalışıyoruz. Hızlı bir şekilde her türlü kombi arızalarında bizleri arayabilirsiniz.×