Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

Bahçelievler Kombi Servisi

Kombi sektörü içerisinde adeta bir marka olan Bahçelievler kombi servisi firmamız her gün sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına kendini geliştirmektedir. Bu konu için firma olarak sizlere daha iyi bir şekilde hizmet sağlayabilmek adına kombi sektörü içerisinde meydana gelen bütün teknolojik bakımdan bütün yenilikleri ve değişimleri yakın bir şekilde takip ederek müşterilerimizin en iyi şekilde bizlerden hizmet almalarını hedeflemekteyiz. Müşterilerimizin bizlerden son derece memnun bir şekilde ayrılarak bizleri gönül rahatlığıyla çevrelerine önermeleri firma olarak en büyük hedeflerimiz içerisinde yer almaktadır. Bundan dolayı değindiğimiz teknolojik yenilikleri yakın bir şekilde takip edebilmek adına firma olarak birkaç arkadaşımızı bu yenilikleri takip etmeleri konusunda görevlendirdik. Bunun nedeni sektör içerisinde mevcut bir marka içerisinde değişim ya da yenilik meydana geldiği zaman biz bu konuya yabancı kalırsak bizlerle iletişim kurmuş olan müşterilerimiz bizleri başarısız görerek hakkımızda olumsuz yorumlar yapabilir. Böyle bir durumla asla izin vermemek adına teknolojiye en yakın şekilde davranmaktayız. Ayrıca Bahçelievler kombi servisi olarak sadece kendi bölgemiz içerisinde değil anlaşmalı olduğumuz diğer kombi şubelerine yardım etme amacıyla diğer bölgelere de sınırsız bir şekilde hizmet götürebilmekteyiz.

Kombi Servislerinizin Hangi Sorunlarına Çözüm Bulmaktayız?

Bahçelievler kombi servisi olarak bizlerle iletişime geçecek olan müşterilerimizin bizlerle irtibata geçmeden önce kombilerinin tam anlamıyla sorun çıkardıklarından emin olmaları gerekmektedir. Bundan dolayı müşteri temsilciliğinde hizmet vermekte olan ekip arkadaşımıza kombi arızalarına yönelik şikayetler geldiği zaman ilk olarak kontrol ettirdiği bazı durumlar mevcuttur. Kombiniz herhangi bir şekilde hiç çalışmıyorsa kontrol etmeniz gereken iki durum mevcuttur. İlk olarak kombinizin su barını kontrol etmeniz gerekmektedir. Su bar seviyenizin ciddi oranda azalması sonucunda kombiler kendilerine zarar gelmemesi adına çalışmayı durdurabilmektedirler. Bunun için ara sıra su bar seviyesini kontrol ederek 1.5 barın altına düşülmemesini sağlamanız gerekmektedir. Bununla birlikte diğer kontrol etmeniz gereken durum kombinizin elektrik sistemidir.

Kombinizin şalter kısmını kontrol ederek açık kapalı olup olmadığına bakınız. Bu sizlere öneren incelemeleri denedikten sonra eğer herhangi bir şekilde çalışma gerçekleşmiyorsa teknik ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçmek adına gerekli olan bütün iletişim bilgilerinizi sizlerden temin edeceklerdir. Ayrıca kombi servimiz içerisinde siz değerli müşterilerimizin kombi bakımı servisi ve kombi tamiri servisi gibi konularda sınırsız bir şekilde hizmet alabilmektedirler. Yani kombileriniz çalışma sırasında aşırı gürültülü bir şekilde çalışıyorsa ya da çalışma esnasında yanık konusu yayıyorsa hemen bizlerle iletişime geçerek gerekli kontrolleri sağlamamıza yardımcı olabilirsiniz. Bunun yanında kombilerin belli süreler içerisinde geçmeleri gereken bakım durumları söz konusudur. Eğer sizler kombilerinizin bu bakım işlemlerini düzgün bir şekilde gerçekleştirmezseniz kombilerinizin ömrü kısalacak ve istediğiniz verim içerisinde kombilerinizi kullanamayacaksınız. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına kombi servisimizin sizlere sunmuş olduğu bakım kampanya paketlerini incelemenizi öneririz.

Bahçelievler Kombi Servisi Olarak Çalışma Prensiplerimiz

Bahçelievler kombi servisi olarak kombi sektörü içerisinde her daim en iyi noktada yer alabilmek adına her daim kendimi geliştirmekte olan bir firma olduğumuzu sizlere söyleyebilirim. Bu bakımdan her daim en iyi noktaya gelebilmek adına genellikle müşterilerimizin penceresinden olayları incelemeye çalışmaktayız. Müşteriler ne ister diye kafa yorarak kendimizi o konular üzerinde geliştirerek gerekli olan bütün işlemleri gerçekleştirmekteyiz. Çalışma prensipleri içerisinde en fazla önem verdiğimiz konu her daim güzel ahlaktır. Güzel ahlak içerisinde bizlerle iletişime geçmiş olan müşterilerimize hizmet vermemiz bizleri müşterilerimiz gözünde değerli bir marka haline getirmiştir. Bu kombi tamircisi hizmet kalitesinden faydalanmak artık bir telefon uzaklığınızda.×