Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar Kombi Servisi

Bağcılar kombi servisi kombi servisleri arasında bölgesinden en iyi ve kaliteli hizmet sunanlardan biridir. Bilindiği gibi doğalgaz kullanımı ile birlikte gelişen kombi bakımı ve servisi alanında birçok işletme açılmıştır. Hemen hemen her ilçede yetkili servisler kombi bakım servisleri bulunmaktadır.  Bağcılar kombi servisi de kombi arızalarında, kombi bakımları ve ısıtma sistemi bakımlarında sizlere hizmet vermektedir. Bu amaçla çalışan tüm servislerde yetki belgesi mutlaka olmalıdır.

Bağcılar Kombi Servisi

Doğalgazın patlayabilen bir bomba gücünde olduğunu da düşünerek mutlaka servislerde eğitimli ve tecrübeli elemanlar çalıştırılmalıdır. Uygun eğitimi almamış sadece tesisat işiyle uğraşmış bir kişinin kombi bakımı ve peteklerin bakımını yapması sağlıklı değildir. Yapılabilecek en ufak bir hata da evin ya da ilgili mekânın tamamen havaya uçacağının bilincinde olmak gereklidir.

Kombi ve Isıtma Sistemi Bakımı

Kombi bakımı servisi tarafından veya yetkili servisler tarafından kombilerin ömrünü uzatmak ve kış aylarında gelecek faturaları düşürmek için bakım yaptırılmalıdır. Bu bakımlarda kombi içerisinde biriken toz ve pislik temizlenir. Temizlik esnasında tüm parçaların yeterli şekilde çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. Yeterli çalışmayan parçalar konusunda müşteriye bilgi verilir ve onayı durumunda daha büyük bir arızaya neden olmadan parça değişimi gerçekleştirilir. Bu aşamada değişen parçanın mutlaka garantisinin olması gereklidir. Eğer bakım işlemini yapan firma yeterli deneyime ve kapasiteye sahip değilse parça değişiminde ve sonrasında sorun yaşanabilir.

Kombi ve peteklerin bakımı sırasında kombi tamircisi sıfatından daha çok yetkili servislerden destek almak gereklidir. Yetkili servisler konusunda deneyimli personelleri çalıştırmak zorundadır. Ayrıca yetkili servisin kombinize yapacağı her müdahalenin bir servis formu bulunur. Bu form ile marka yetkili servisi olduğunda markanın genel merkezine müracaat ederek sıkıntılı durumlarda hakkınızı arayabilirsiniz.

Yetkili servis tarafından uygulanan bakım işleminde mutlaka peteklerinde bakımı yapılır. Ev ya da iş yerinde biriken toz ve pislikler bir süre sonra peteklerin içerisinde kitle haline gelmektedir. Bu pislikler peteklerin düzgün çalışmasına engel olur. Peteklerde ısınma sorununa ve peteklerde hava birikmesine sebep olur. Bu nedenle aynı kombi bakımı gibi peteklerinde yılda bir kez mümkün ise yetkili servis tarafından bakımı yapılmalıdır. Bağcılar kombi servisi bakım işlemlerinin tamamını büyük bir özel ile uygular ve müşterilerine hem hizmet hem de parça garantisi verir. Günümüzde güvenilir olmanın önemi ilkesinde çalışan firmamız kombi tamiri servisi olarak yaptığı her işlemi kayda alarak müşterilerine hem bakım esnasında hem de sonrasında yaşayacakları sorunlara çözüm sunar.

Doğalgaz Isıtma Sistemi

Bağcılar kombi servisi ısıma sistemleri ve doğalgaz konusunda eğitim almış personelleri ile hizmet sunmaktadır. Doğalgaz ile ısıtma sisteminde kombiye ulaşan gaz ile kombi suyu ısıtır ve ısınan su borular yardımı ile peteklere ulaştırılır. Petekler ısınarak ortama sıcaklıkyayar. Bu sistem ile doğalgaz ısıtması sağlanır.

Doğalgaz ile ısınma sağlanması için öncelikle kaliteli bir kombi ve mekâna uygun şekilde yerleştirilmiş peteklere ihtiyaç vardır. Bu kombi ve peteklerin verimli şekilde çalışması uygun koşullar ile geçekleşir. Özellikle kış aylarında yaşanan soğuk havalar nedeni ile daha ekonomik ve daha sıcak mekânlar hepimizin isteği haline gelmektedir. Düzenli bakımların yaptırılması, düzenli olarak kombi su miktarının seviyesinin korunması ve peteklerin havalarının alınması sonucunda hem daha sıcak hem de daha ekonomik ısınma sağlanır.

Firmamız sektördeki tecrübesi ile hizmetlerini sürdürürken aynı zamanda siz müşterilerinin memnuniyeti prensibi ile çalışmaktadır. Dilediğiniz hizmetimiz hakkında bilgi almak ya da keşif hizmetimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.×