Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi

Şile Kombi Servisi

Şile kombi servisi, kombinizin genel bakımı için gerekli kontrollerin yapılmasını sağlayan ayrıca yakıt tasarrufunuz için size faydalı bilgiler veren, tüm bunların yanında peteklerinizin ve petek borularınızın da bakımını sağlayan bir servistir. Kış aylarına girilen dönemlerde kombinizin bakımını kombi tamiri servisi ile yaptırabilirsiniz. Bu servisler hem cihazınızda varsa arıza gidermek için hem de gerekli bakımların yapılması içindir. Şile kombi servisi olarak bu konuda müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için tamamen müşteri odaklı çalışmaktayız. Bakım ve tamir konusunda tamamen uzman bir ekiple hizmet veren servisimiz birçok açıdan diğer servislerden farklıdır. Kombi cihazları güvenliğimiz açısından da oldukça önemli cihazlardır. Gaz bağlantısı olması sebebi ile herhangi bir risk oluşturması durumunda da firmamız bu konuda gerekli tedbirleri almaktadır. Garantili bir hizmet anlayışını benimsemiş olan firmamızda sunulan tüm hizmetlerin belirli bir süre garantisi bulunmaktadır.

Hizmet verdiğimiz konu ile ilgili herhangi bir sorun ile karşılaşmanız durumunda firmamız size tekrar yardımcı olmaktadır. İlk olarak size desteğe gelen ekiplerimiz bir destek formu doldurmakta bu formda yapılan işlemler detaylı bir şekilde yazılmaktadır. Bu formda yazan işlemlerle alakalı kısa sürede bir sıkıntı yaşamanız durumunda firmamız ile tekrar irtibata geçebilirsiniz ve ücretsiz olarak hizmet alabilirsiniz. Bu konuda diğer servislerden farklı bir anlayışımız bulunmaktadır.

Şile Kombi Servisi Olarak Yapılan Hizmetler

Servisimiz hem kombi tamircisi hem de kombi bakımı servisi olarak siz müşterilerimize hizmet vermektedir. Cihazınızın rutin bakımını yaptıktan sonra filtre temizliği yapmaktayız. Cihazınız bacalı ise baca kontrolü de servisimizin sunduğu imkanlar arasındadır. Ayıca kombiden peteklerinize giden tüm boruların kontrolü sağlanarak bir tıkanıklık söz konusu ise burada da gerekenler yapılmaktadır. Bu boruların bakımı yapılmaz ise kombiniz ne kadar çalışırsa çalışsın petekleriniz gerektiği şekilde ısınmaz ve yakıt tasarrufu yapma imkanınız hiçbir şekilde bulunmaz.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle mutlaka yetkili bir servisten bu konu hakkında destek almalısınız. Kombinizin bakımını yapacak olan servisten mutlaka yetki belgesini talep etmelisiniz. Bu konuda yetkisi bulunmayan servislere cihazınızı teslim ettiğinizde daha ciddi sorun ve masraflarla karşılaşabilirsiniz. Ayrıca servisin yaptığı hizmeti garanti altına aldığından emin olmalısınız. Yani ne tür bir bakım ya da tamir yapıyor ise bu konuda size en az altı ay garanti verebilmelidir. Şile kombi servisi olarak bu konuda bakımını ya da tamirini yaptığımız ürünler ile ilgili olarak altı ay garanti vermekteyiz. Servisler ile ilgili olarak dikkat edilmesi gerekenler hakkında bir diğer konu ise servisin sadece kombinin içi ile değil borular ile de ilgilenmesidir. Sadece kombinin bakımının yapılması yeterli değildir. Peteklere giden borularda mutlaka temizlenmelidir. Borularda bir tıkanıklık ya da pislik birikimi var ise bunlar özel aparatlar ile temizlenmelidir. Şile kombi servisi olan firmamızda temizleme konusunda kimyasal maddeler yerine özel temizleyiciler kullanılmaktadır. Böylece bakım sırasında ve sonrasında sağlığınızı riske atacak bir durum oluşmamış oluyor.

Kombilerinizin bakımını her yıl düzenli olarak yaptırdığınızda tek seferde belirli bir miktar maliyetle bu durumdan kurtulmuş olursunuz. Bakımı düzenli olarak yaptırmadığınızda bu, sizi maalesef cihazınızın bozulmasına kadar götürebilmektedir ki bu da oldukça maliyetli bir durumdur.

Bizimle İletişime Geçin!

Kombi temizliği, genel bakımı çok büyük bütçelerle yapılacak bir iş olmadığı için her ailede mutlaka yapılabilir üstelik bu sizin bütçenizi de sarsmaz. Bu nedenle özellikle kış aylarına girmeden bakım ve tamir işini mutlaka halletmelisiniz. Bu durum size ayrıca yakıt tasarrufu da sağlayacaktır. Bakım ve servis konusunda tüm merak ettikleriniz ile ilgili firmamız ile irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz.×