Vaillant Kombi Servisi

Vailllant Kombi Servisi

Vaillant Kombi Servisi

Vaillant kombi servisi olarak yıllardır bu konuda hizmet veren bir firmayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman önemlidir. Kombilerin sorunsuz olarak çalışması için uzmanlar yılda bir kez de olsa mutlaka bakımlarının yapılması gerektiğini iletirler. Arıza ve bakım durumunda uzman ekibimiz ev veya iş yerinize gelerek sizlere bu konuda hizmet vermektedir. Olası arızaların önüne geçmek ve kış ayında doğalgaz faturalarının çok yüksek gelmemesi için belli aralıklar da olan bakımları mutlaka yaptırmak gerekiyor. Kombi bakım ve tamir ustaları özellikle kış aylarına gelmeden bu bakımların yapılmasını söylüyor. Kombi bakım servisi olarak müşterilerimize haftanın her günü hizmet vermekteyiz. Gecikmeden kombi bakımı yaptıranlar hem daha az fatura ödüyor hem de kombilerin uzun ömürlü olmasını sağlıyor.

Vaillant Kombi Servisi

Kombi bakımları konusunda hizmet veren birçok yetkili servis ve kombi tamircisi bulabilirsiniz. Ancak gelen servislerin mutlaka yetkilendirme belgesi olup olmadığını da kontrol etmeniz de fayda var. Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman tekrar bir arıza durumun da yapmayabilirler. Bu nedenle işini bilen kaliteli firmalarla çalışmanız daha iyi olacaktır.Kombi bakımını evde yapmak isteyenler uygulayacağı birkaç adımla bakımları yapmaları mümkün. Kombi bakımı yaparken ilk olarak sıcak su ve kaloriferin yanma durumları kontrol edilmesi gerekir. Daha sonra ise su sızdırmazlık durumuna bakılır. Kombinin içi açılarak tozlanma durumu var mı diye kontrol edilmesi gerekir. Eğer tozlanma çok fazlaysa kombinin tozlarının mutlaka alınması gerekir.  Kombinin elektrik bağlantı noktaları ve hatları temizlenir. Kombi baca fanını da kontrol etmek gerekir. Herhangi bir durum var ise temizlenmesi gerekir. Genişleme tankına da bakarak en son filtreyi temizleyebilirsiniz. Vaillant kombi servisi hizmeti vererek, kombi bakımı servisi hizmetini de firmamız ile almanız mümkün.

Yıllardır kombi arıza ve bakımlarında hizmet vererek belli bir müşteri portföyü oluşturduk. Bu nedenle bu konuda bizlerden destek alan çok fazla müşterimiz bulunuyor. Bu konuda tam hizmet vermemiz ve uzman ekimizle birlikte sorunları kısa sürede çözmemiz nedeniyle müşteriler tarafından çok fazla tercih daha ediliyoruz.

Vaillant Kombi Servisi, Kombi Çeşitleri Ve Bakımı

Kombi çeşitleri yoğuşmalı, hermetik ve bacalı kombi olarak üç gruba ayrılır. Yoğuşmanın anlamı, gaz halinde bulunan bir maddenin çevresiyle ısı aracılığı ile birlikte sıvıya dönüşme durumudur. Yoğuşmalı kombiler, doğalgazın yanmasıyla birlikte ortaya çıkan su buharının yaratmış olduğu ısı enerjisinin kullanılmasını da sağlar. Bu nedenle de daha az yakıt harcanmış ve daha fazla verim alınmış olur. Hermetik Kombi, ısı yaratmak için doğalgazın yanma süresiyle birlikte atık gazları ortaya çıkarır. Ortaya çıkan gaz, fan aracılığıyla atmosfere salınır. Hermetik modeller sürecin başında ateşi yakmak içinde ihtiyaç duyulan havayı fan aracılığı ile içeri almış olur. Bacalı kombi, yanma esnasında atık gazı eski usulle, bir baca yardımıyla dışarı atar. Çok eskiden kullanılan bu ürünler günümüzde de hala varlığını sürdürmektedir. Kullanırken oldukça dikkatli olmak da fayda var.

Vaillant kombi servisi olarak her tip kombi bakımlarını yapmaktayız. Genellikle yoğuşmalı kombiler, yakıt tasarrufu açısından ciddi avantaj sağlar. Modern fan sistemi ve yakıt tasarrufu nedeniyle en çok tercih edilen modeldir. Kombi seçerken ısıtılacak alan, yüksekliği ve baktığı yön çok önemlidir. Metrekareye göre kapasitesi de değişir. Bu nedenle almadan önce alan hesaplamanız önemlidir. Vaillant kombi servisi hizmetimiz sizin isteğinize göre sürekli olarak yapılır.

İletişime Geçmek İçin

İstediğiniz zaman firmamızla whatshapp, canlı destek, iletişim formu veya telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçerek gerekli yardımları almanız ve servis çağırmanız mümkündür.×