Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi

Şişli Kombi Servisi

Şişli kombi servisi olarak yıllardır kendimiz için belirlemiş olduğumuz Şişli bölgesi içerisinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları kombi ürünlerine yönelik çeşitli konularda farklı hizmetler vermekteyiz. Vermekte olduğumuz bu hizmet anlayışımız içerisinde her daim müşterilerimizin kombilerinden en üst düzeyde faydalanabilmeleri için işlemler eklemekteyiz. Ayrıca müşterilerimizin ürünlerin gerçekleştirmiş olduğumuz bu işlemlerin ardından kesinlikle müşterilerimizin bizlerden memnun kalıp kalmadığına yönelik bir anket gerçekleştirerek müşterilerimizin bizlerde eksik olarak belirlemiş oldukları yanlarımızı tespit ederek bu doğrultu içerisinde eksik olduğumuz noktalarımızı doldurmayı hedeflemekteyiz. Ayrıca bünyemiz içerisinde çalışmakta olan ekip arkadaşlarımızın son derece iş konusunda profesyonel ve deneyimli kişilerden seçili olması bizler için önemli olan bir diğer konudur. Bunun nedeni iş sahası içerisinde markamızı temsil edecek olan çalışanlarımızın iş alanları içerisinde başarısız olmaları ya da müşterileri memnun etmeyen davranışlar sergilemeleri marka değerimize zarar verecek ve müşterilerimizin bizlerden uzaklaşma ihtimalini doğuracaktır. Her müşterimizin bizler için önemli bir yeri olduğundan dolayı bir müşterinizi dahi kaybetmek bizleri üzecektir. Bundan dolayı Şişli kombi servisi olarak hem kadromuzu hem de çalışma sahası içerisinde kullanılan malzemelerimizin kaliteli olmasına özen göstermekteyiz.

Şişli Kombi Servisi Olarak Hizmet Sahamız ve Hizmet Anlayışımız

İstanbul kenti içerisinde hizmet vermekte olan şubelerimizden bir tanesi de Şişli içerisinde yer alan şubemizdir. Bu şubemiz genellikle sadece kendi bölge sahası içerisinde bulunan kombi servislerine yönelik hizmet vermekle kalmayarak diğer ilçelerden kendilerine bir şikayet ulaştığı vakit ya kendi ekip kadrosunu göndermekte ya da kendine bağlı olan diğer ilçe şubesiyle irtibat haline geçerek müşterilerin zaman kaybı yaşamamaları açısından gerekli olan bütün hareketleri sergilemektedir. Firma olarak müşterilerin kombi servisi denildiği zaman sadece akıllarına kombi tamircisi gelmesi bizleri üzmekte olan bir durumdur. Sadece kombilerinizin tamir işlemini değil ayrıca kombi bakımı servisi olarak gerekli olan bütün işlemler konusunda müşterilerimize gerekli olan bütün işlemleri kusursuz bir şekilde vermekteyiz.

Garantili Hizmet

Hizmet kalitemiz içerisinde her daim müşterilerin avantajını düşünmemizden dolayı kombi servisi sektörü içerisinde kullanılmakta olan en son teknolojik aletleri kullanarak müşterilerimizin herhangi bir şekilde ürünlerine zarar vermemekteyiz. Ayrıca ürünlerin bizim yolladığımız ekip tarafından zarar uğratılması durumunda firma olarak bütün masrafları karşılamaktayız. Ayrıca kullanılan bütün yedek parçalarımız 6 ay ile 24 ay arasında değişmekte olan garanti sürelerine sahiptir diyebiliriz. Bundan dolayı müşterilerimiz bizleri tercih ederken gönül rahatlığıyla işlemin bitmesini bekleyebilirler.

Şişli Kombi Servisi Olarak Bizlerle İletişim Kurmak

Şişli kombi servisi firması olarak yıllardır hizmet vermekte olduğumuz kombi servisi sektörü içerisinde her daim kendimizi geliştirdik. Şişli’de bulunmakta olan şubemiz ile müşterilerimize yıllardır kombi tamiri servisi gibi genel konuları kapsamakta olan hizmetler vermekteyiz. Firma olarak bizlerle iletişime geçmek isteyen müşterilerimizin gerçekleştirebilecekleri bazı seçenekler bulunmaktadır. Hizmet vermekte olduğumuz Şişli şubemize yakın bir yerde oturmakta olan biriyseniz eğer bizim müşterimiz olmak adına dilerseniz direkt olarak şubemize gelerek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun yanında dilerseniz telefon numaralarımız üzerinden bizlerle iletişime geçerek bizimle iletişim sağlayabilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz kombilerde meydana gelen problemlerin herhangi bir sebepten dolayı arıza durumu söz konusu ise müşteri temsilciliği içerisinde hizmet vermekte olan teknik arkadaşlarımız sizlerden gerekli olan bütün iletişim bilgilerinizi teyit ettikten sonra sizlere en kısa sürede ulaşmaları açısından bütün bilgilerinizi teknik ekip bünyesi içerisinde çalışmakta olan arkadaşlarımıza iletmektedirler. Bu hızlı hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız bizlerle telefon numaralarımızdan ulaşabilir ya da adresimizi ziyaret edebilirsiniz.×