Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi Servisi

Ümraniye Kombi servisi ülkemizde doğalgaz kullanımı ile birlikte meydana gelen servislerden biridir. İlçe ve çevresine hizmet veren kombi bakımı ve onarımı yapan bir servistir. Ümraniye Kombi servisi kaliteli personeli ve alanında usta çalışanları ile hizmet vermektedir. Doğalgaz konu olduğundan ciddiyetle çalışan servisimizde her türlü onarım ve parça değişimi yapılmaktadır.

Doğalgaz ile ısınma günümüzde tüm büyük illerimizde kullanılmaktadır. Isınma açısından eski yöntemlere göre doğalgazın çok büyük avantajları vardır. Pislik, toz, is ve soba tütmesi gibi durumlar asla söz konusu değildir. Aynı zamanda petekler sayesinde her bölüm aynı derecede ısınmaktadır. Bu kadar avantajı olan doğalgazı maddi olarak da belirli mi maliyeti vardır.

Ümraniye Kombi Servisi

Doğalgaz ile ısınma sağlanmasının en önemli avantajı temizlik ve her yere eşit sıcaklıktır. Fakat düzenli bakım yapılmayan bir kombi ve petekleriniz var ise maliyet iki kat artmaktadır. Her ay normalin iki katı kadar doğalgaz faturası ödemek istemiyorsanız mutlaka bakımları yılda bir yaptırmalısınız.

Kombi bakımı ve ısınma tesisatının bakımını kombi bakımı servisi tarafından yaptırabilirsiniz. Bu bakımdalar da önemli nokta kombi temizliği parça değişimi yanından peteklerin bakımıdır. Peteklerde ev ya da işyeri içerisindeki toz ve pislikler birikir. Bu birikim bir süre sonra peteklerin ısınmamasına neden olabilir. Yani kısacası yılda bir kez bakım yaptırmak gereklidir. Bakımın ardından başlayacak kış ayı koşullarında faturalarınızda farklı anlarsınız.

Kış aylarına yaklaştığımız aylarda mutlaka tüm kombi ve ısıtma tesisatları kontrol edilmelidir. Bu kontrollerin aksaması halinde bir zaman sonra kombide çok daha masraflı arızalara neden olabilir. Arıza halinde mutlaka bizleri arayabilirsiniz.

Kombi Bakımı Faydaları

Günümüzde ısınma ve ısınmaya harcanan paralar her evde sıkıntı yaratmaktadır. Sıkıntıların önüne geçmek düzeli şekilde kombi ve peteklerin bakımına bağlıdır. Düzenli bakım yaptırmayan kombilerin büyük parça arızaları olması ve peteklerin ise ısınmaması karşımıza çıkar. Bu noktadan sonra pahalı diye yaptırmadığınız her bakım kat kat fazla masraf olarak cebinizden çıkar.

Doğalgaz sisteminin düzenli çalışması ve arıza hallerinin direk bildirilmesi gereklidir. Bu amaçla birçok teknik servisten hizmet almak zamanımızda mümkündür. Fakat bu hizmetin yetkili servisten alınması önemli bir faktördür. Gelişi güzel işten anlıyor gibi denilen birinden alacağınız onarım da bakımda sizler için sonrasında sıkıntı yaratabilir.

Ümraniye Kombi servisi olarak çalışanlarımız arasında kombi tamircisi ustadan mekanik konularda uzman çalışma arkadaşları bulunduruyoruz. Doğalgazın yararı yanında tehlikeli olduğunun bilincinde olarak özenle çalışan personelleri ile beraberiz. Aynı zamanda firmamız kombi tamiri servisi olarak da hizmet sunmaktadır.

Petekler, kombi ve su borularının durumu konusunda firmamız büyük özen ile çalışmaktayız. Ümraniye Kombi servisi hizmetlerimizde ilk hedefimiz müşterilerin karşısına çıkan arızaların onarılması ve ihtiyaç durumunda kombi ve ısıtma sistemlerinin bakımıdır. Her türlü parça garantili olarak firmamızda yer almaktadır. Tamir ve bakım konularında firmamıza mail atabilir ya da telefon ile aranabilmektedir.

Her türlü kombi markası hakkında bilgi almak ya da tesisat sisteminin bilmediğiniz ayrıntılarını öğretmeniniz için işin içinden çıkmadın.

Hemen Bizimle İletişime Geçin!

Kombi bakımı ve onarımı konularında uzman kadro ile hizmet veren firmamız siz değerli müşterilerimiz için daha az maliyetli ama daha kaliteli hizmet konusunda çalışmaktadır. Sektördeki birçok firmanın aksine biz sadece sizleri düşünüyoruz. Yılların tecrübesi ile çalışan personelimiz siz değerli müşterilerimize bilgi vermek yada karşılaştığınız sorunları çözümlemek için telefon kadar sizlere yakın durumdadır. Dilediğiniz an hem onarım bakım hem de kombi alımında tavsiyeler için bizleri arayabilirsiniz. Doğalgazın tehlikesinin de olduğu bilinci ile hareket eden firmamız konusunda yılların tecrübeli ismidir.×