Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy Kombi Servisi

Kadıköy kombi servisi olarak kendimize belirlemiş olduğumuz çalışma sahası içerisinde yaşamakta olan kişilerin kullandıkları kombilerde meydana gelecek olan problemleri önceden belirlemek ya da oluşmuş olan problemleri kısa süreler içerisinde ortadan kaldırmak adına bir çaba içerisine girmiş olan bir firmayız. Firmamız içerisinde her daim kendimizi geliştirebilmemiz adına kesinlikle bazı konular içerisinde hem ekip arkadaşlarımızı hem de ekipmanlarımızı geliştirmekteyiz. Bilindiği gibi kombilerin son dönemler içerisinde farklı modelleri piyasaya çıktı. Bu yeni model kombiler içerisinde kullanılacak olan ekipmanlar eski model kombiler için kullanılanlardan farklı olacaktır. Kalkıp bu yeni model kombilere eski model ekipmanlarla müdahale gerçekleştirdiğiniz zaman büyük bir ihtimalle başarısız olacağınızı söyleyebiliriz. Bundan dolayı müşterilerimizin bizlerden her daim en iyi şekilde hizmet alabilmeleri için firma olarak her konuda meydana gelen yeniliklere ayak uydurarak bu yenilikleri kendi iş sahamız içerisine mutlaka yansıtmaktayız. Ayrıca iş sahası içerisinde çalışacak olan ekip arkadaşlarımızın iş konusunda yetenekli oldukları kadar müşteriyle kurdukları iletişimin saygısı da bizler için oldukça önemli bir konudur. Kadıköy kombi servisi olarak müşterilerimizin bizden aldıkları hizmetlerden her alanda memnun kalmalarını hedeflemekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimiz ekip üyelerimizden birini şikayet ettikleri zaman gerekli uyarıları yapmaktayız. Eğer bu şikayetler artış gösterirse bu ekip arkadaşımızla yollarımızı ayırmaktan asla çekinmeyiz. Bizim için her daim müşteri memnuniyeti ön planda yer almaktadır.

Kadıköy Kombi Servisi İşlem Basamakları

Kadıköy kombi servisi olarak müşterilerimize sunmuş olduğumuz çeşitli hizmetler bulunmaktadır. Bu hizmetler içerisinde ilk olarak göze çarpacak olan konu kombi tamiri servisi konusudur. Bu konu için firmamızla iletişim haline geçen bir müşterimizin karşılaşacağı bazı basamaklardan sizlere bahsetmek istiyoruz. İlk olarak bir müşteri başvuru gerçekleşerek kombi tamiri hizmetinden faydalanmak istediğini belirtecektir. Bunun ardından gerekli olan bütün iletişim bilgileri temin edildikten sonra teknik ekip bünyesi içerisinde çalışmakta olan arkadaşlarımız bu kişiyle iletişim haline geçecektir. Müşteri müsait olduğu bir zaman dilimi içerisinde evlerine giderek kombileri detaylı bir şekilde incelemeden geçirilmektedir. Bunun ardından gerekli olan ekip malzemelerinin temin edilmesi adına diğer ekip üyelerini arayarak gerekli olan bütün ekipmanları temin edecektir. Müşterinin fiyat konusunda bilgilendirilerek gerekli onay işlemleri alınmasının ardından işlem başlayacaktır. Bu tamir işlemleri gün içerisinde sizlere aşırı zaman kaybı yaşatmadan bitecektir. Kombi bakımı servisi işleminde ise müşteriler bizlere kombilerin daha iyi çalışması adına bakım işleminden faydalanmak istediklerini belirtmektedirler. Sunmuş olduğumuz bakım kampanyaları içerisinden birini seçtikten sonra bünyemiz içerisinde çalışmakta olan teknik ekip elemanlarımız konut ya da iş yerinde bulunan kombilerin sıcak su, petek ve kombi havalandırılması gibi bütün konular için gerekli olan bütün bakım işlemlerini kısa bir süre içerisinde gerçekleştirmektedir.

Kadıköy Kombi Servisinin Montaj Hizmeti

Kadıköy kombi servisi olarak müşterilerimizin bizleri sadece kombi tamircisi olarak hizmet veren bir firma olarak bilmesini istememekteyiz. Bundan dolayı müşterilerimize vermiş olduğumuz bu özelliğimiz hakkında bilgilendirmede bulunmak istedik. Kombi sektörü içerisinde tamir ve bakım işlemlerimizin yanı sıra ilk defa kombi alacak olan kişilerin evlerine almış oldukları kombilerin montaj ve kurulum işlemlerini gerçekleştirebilmekteyiz. Bu kurulum işlemleri sırasında gerekli olan bütün güvenlik önlemleri önceden alınarak müşterimizin kombi konusunda ileriye yönelik bir sorun yaşamaması hedeflenmektedir. Bunun yanında kurulum hizmetimizden faydalanan müşterilerimiz kombileri hakkında detaylı bir bilgi edinme şansını da elde edeceklerdir. Sizlerde montaj ve kurulum hizmetimizden faydalanmak istiyorsanız eğer bizlerle iletişim haline geçmeniz yeterli olacaktır.×