Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Beko Kombi Servisi

Beko kombi servisi, üretimini gerçekleştirdiği kaliteli kombilerin arızalanması veya bakımının yapılması için müşterilerine hizmet vermektedir. Kombiler sürekli kullanması sebebiyle sık sık arıza yapabilir. Bunun önüne geçmek ve kombiyi daha uzun süre kullanmak için düzenli olarak bakım yapılması gerekir. Kullanım kolaylığı açısından son yıllarda oldukça popüler hale gelen kombi ile ısıtma yöntemi, insanlar tarafından sıklıkla tercih ediliyor. Beko kombi servisi yeni bir kombi alınması durumunda, eve gelerek montajını yapıyor. Ardından kombinin nasıl kullanılacağı hakkında müşteriyi bilgilendiriyor. Kombinin alınmasının ardından garanti süresi boyunca ücretsiz hizmet sağlıyor. Ancak garantinin bitimi itibariyle kombi bakım ve onarımı için ücret talep ediliyor.

Beko Kombi Nasıl Kullanılır?

Kombi kullanımı basit komutlardan oluşuyor. Çok fazla ayarı bulunmayan kombiler, basit simgeler ile daha anlaşılabilir hale getiriliyor. Su ve petek modu ile ikisinin ısısı ayrı ayrı belirlenebiliyor. Her kombi de bu özelliklerin kullanımı farklı olsa da mantık olarak aynı kullanımı sağlıyor. Petek modunda petek simgesi, su ısısı modunda musluk sembolü belirerek müşteri için ayar kısmı daha kolay bir hal alıyor. Burada bulunan “+” ve “-“ sembollerini kullanarak istenilen ısı ayarına ulaşılıyor. Ayrıca yaz ve kış modları arasında geçiş yapmakta mümkün. Bu sayede yaz aylarında petekler yanmıyor. Yaz ayında sadece musluk simgesi belirirken, kış ayında artı olarak petek simgesi de görünüyor. Yaşanan arızalar için kombi tamircisi çağırılmalıdır.

Beko Kombi Arızalanırsa Ne Yapılır?

Kombiler birçok sebepten dolayı arızalanabilir. Beko kombi servisi, kombilerin daha verimli ısı sağlaması ve enerji tüketiminin en aza indirgenmesi için bakım yapılmasının gerekli olduğu konusunda müşterilerini uyarıyor. Ancak düzenli bakım yapılmasına rağmen doğal yollarla da bozulma yaşanabilir. Elektrik kesintileri, kombilerin bozulmasına en çok sebep olan durumdur. Arızalanan kombilere kullanıcıların direk müdahale etmemesi gerekiyor. Bu arızanın büyümesine sebep olabilir. Herhangi bir arıza durumunda kombi bakımı servisi çağırılarak kombinin kontrolü gerçekleştirilir. Tespit edilen arıza sebebine yönelik tamir işlemi yapılır. Beko, tamir konusunda kalıcı çözümler sunarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedeflemektedir.

Beko Kombi Servisi Hangi Bölgelerde Hizmet Veriyor?

Kombi kullanımının yaygınlaşması ile ülke çapında kombi servis sağlayıcılarının sayısı da artmış bulunmaktadır. Kombi bakım ve onarımı konusunda hizmet veren birçok kombi tamiri servisi olsa da her kombinin kendi servis sağlayıcısından hizmet almak daha doğru olacaktır. Bunun sebebi ise tamir sırasında daha profesyonel hizmet vermek ve parça değişiminin orijinalleri ile gerçekleştirilmesi olarak görülebilir. Beko kombi servisi üzerinden hizmet almak için en yakın servis şubesine başvurmak yeterlidir. İstanbul’un her yerine hizmet veren proser kombi’den, internet sitesi üzerinden servis çağır sayfasında ki formu doldurarak servis talep edebilirsiniz.

Beko Kombi Servisi Ücretli Hizmet Mi Veriyor?

Beko, satışını gerçekleştirdiği her ürün için belirli bir süre garanti vadediyor. Bu vade süresince gerçekleşen arızaların yükümlülüğünü alarak ücretsiz hizmet veriyor. Bu süre bittiğinde meydana gelen arızalardan ise belirli bir miktar ücret talep ediyor. Bu ücret için net bir rakam vermek mümkün değil. Kombinin modeline ve arızasına göre yapılacak tamir işlemi değişiyor. Ayrıca parça değişimi de ekstra ücret eklenmesine sebep oluyor. Kombi servisi, öncelikle kombinin arızasını tespit ediyor ve müşteriyi ücret konusunda bilgilendiriyor. Ardından tamiri gerçekleştirerek belirtilen ücretin dışına çıkmadan servis hizmeti sağlanmış oluyor.

İletişim

Alanında tecrübeli ve uzman kişilerle servis hizmeti veren Beko üzerinden hizmet almak için Beko kombi servis sağlayıcısı ile iletişime geçebilirsiniz.×