Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi

Esenler Kombi Servisi olarak, kombi arızası ya da kombi bakımı servisi hizmetlerine ihtiyacımız olduğu durumlarda firmamıza ulaşabilirsiniz. Konum olarak da Esenler merkezde bulunan mevkiimiz itibari ile Esenler Kombi Servisi olarak her türlü kombi tamiri servisi, kombi bakımı servisini zamanında ve kaliteli olarak rahatlıkla yapmaktayız ve insanların sorunsuz bir şekilde ısınmalarını sağlamaktayız. Esenler bölgesinde işinde uzman bir kombi tamiri servisi arıyorsanız bu bizim işimizdir.

Esenler Kombi Servisi Vizyonu;

Esenler Kombi Servisi olarak, en önemli ilk sıradaki vizyon maddemiz çözüm odaklıbir firma ve müşteri memnuniyeti yüksek oranlı bir firma olarak çalışmaktır. Müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için çağrı merkezimiz 7/24 hizmet vermektedir. Kombi arızalarında önceliğimiz garantili iş ve işçilik ilearızaları asgari maliyetli tamir ve tadilat işlemi yapmaktır. Eğer kombinizde değişecek bir arızalı parça var ise de müşteri ile birebir görüşerek, fikrini ve onayını alarak parçanın değişimini sağlamaktır. Kombilerde değişen parçalar kullanılan parçalar asla yan sanayi ve çıkma parçalar olmayıp, tamamı orijinal ve garantili kombi yedek parçalardır. Kombide değiştirilen yedek parçalar garanti süresi içerisinde bozulsa ve en küçük arıza dahi yapsa Esenler Kombi Servisi olarak parça yenisi ile değiştirilir ve yeni takılan parça ile kombinizden en iyi performansı ve randımanı yeniden almaya devam edersiniz. Tüm işlerimizde müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, müşterilerimizle sürekli koordine içerisinde olarak, kombi konusunda bizden tüm beklentilerini karşılamaya çalışarak, müşterilerimizin şikayetlerini de en aza indirerek çalışıyoruz. Sürekli olarak seyyar ekiplerimiz dolaşmakta ve sizlerden gelen talepler doğrultusunda size en yakın olan gezici servisimiz sizlere hizmet verebilmesi için yönlendirilmektedir. Bu sırada da güler yüzümüzden taviz vermeden size hizmet veriyoruz.

Firma Personel Özellikleri ve Bilgileri;

Servisimizde çalışan tüm personeller kombi konusunda ve kombi arızaları konusunda gerekli tüm eğitimleri almış, işinde deneyimli, temiz, titiz ve tecrübeli kombi tamircisi personellerdir. Hangi marka kombi olursa olsun konusunda uzmanlaşmış personeller ile tüm kombi markaları için firmada hizmet verilmektedir. Ayrıca, yeni gelişen kombi teknolojileri de sürekli olarak takip edilmekte bu konuda fuarlar ve seminerlere katılım sağlanmakta ve personellere de bu konuda toplantılar, eğitimler, teknik geziler, sunumlar ve kombi konusunda tüm teknik bilgiler verilerek bilgilendirilmeleri sağlanmaktadır.

Kombi Bakımı Servisi

Kombi kullanmak günümüz şartlarında çok konforlu ve temiz ise de bu cihazların bakımlarının zamanında ve uzman ellerde yapılması ve uygun şartlarda ve kullanım kılavuzlarına göre kullanılması, hem kombinin kullanım ömrünü, hem de kombiden sağlıklı bir şekilde randıman alınmasını sağlayacaktır. Zahmetsiz ve rahat kullanımı kadar insan sağlığı yönünden de sağlıklı bir ekipman olması kombileri günümüzde kullanım açısındancazip hale getirmektedir. Servisimiz kombi ile ilgili müşterilerimizin tüm soru ve sorunlarına içtenlikle ve samimi cevap vermekte,çözüm üretmekte, hatta gerekirse de bir telefon kadar yakınınızdadır.

Kombi cihazlarınızdan yüksek seviyede performans ve uzun süreli bir hizmet almak istiyorsanız, mutlaka firmamız gibi kombi konusunda uzmanlaşmış firmalardan teknik servis alınması da bu konuda önemli bir noktadır. Tüm kombi bakımları ve kontrolleri zamanında yapılan kombi ekipmanları enerji tüketiminde de çok önemli rol oynamaktadır. Böylelikle kombinizde kullandığınız kadar fatura ödersiniz ve tarafınıza gelecek olan sürpriz faturalar ile de karşılaşmazsınız. Firmamızda her türlü marka da ve her türlü modelde kombi için yedek parça, ekipman mevcut olup, kombi tamiri ve kombi servisi için iletişime geç.×