Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi

Baxi Kombi Servisi

Kombi servis sektörü içerisinde yılların eskitmediği baxi kombi servisi olarak değerli müşterilerimize yıllardır hizmet vermekten büyük bir gurur yaşamaktayız. Bundan dolayı müşterilerimizin evlerinde kullanmakta oldukları kombi ürünlerinde hangi model kullandıklarına takılmadan her türlü kombi modeline hizmet verebilmek adına firma olarak uygulamakta olduğumuz bazı durumlar mevcuttur. Yeni çıkan teknolojik modellerde hizmet verebilmek adına bünyemiz içerisinde bulunan personelleri eğitim sürecinden geçirmekteyiz. Eski modeller üzerinde hizmet verebilmek adına ise bünyemiz içerisinde çalışmakta olan personellerimiz arasında kuşa farkının ortadan kaldırılmasını sağlamaktayız. Bunu yaparak yeni nesil ekip arkadaşlarımızın yenilikleri eski çalışanlarımıza aktarmaları ve eski çalışanlarımızın deneyimlerini ve tecrübelerini yeni ekip arkadaşlarımıza aktarmaları için uygun ortamı sağlamaktayız.

Bununla birlikte müşterilerimiz hatalı olarak sadece kombileri bozulduğunda bizleri sadece kombi tamircisi olarak hizmet vermemiz için çağırmaktadırlar. Lakin müşterilerimizin bu hata içerisinde bulunmamaları gerekmektedir. Bizler Baxi kombi servisi olarak yıllardır kombileri ilgilendiren her türlü konu içerisinde hizmet sağlayabilecek deneyime sahip olduğumuzu gönül rahatlığıyla sizlere söyleyebiliriz.

Baxi Kombi Servisi Olarak Hizmet Anlayışımız

Baxi kombi servisi olarak yıllardır bu sektör içerisinde hizmet vermekte olan bir firma olduğumuzdan sizlere bahsetmiştik. Şimdi sizlere bu ürünler için hangi işlemleri gerçekleştirebileceğimizden bahsetmek istiyoruz. Kombi ürünlerinde genellikle ilk olarak bakım, tamir ve onarım konularında destekler sağlamaktayız. Bununla birlikte kombi ürünleri içerisinde gerekli olan bütün bakım işlemlerini gerçekleştirerek kombinin daha iyi ve sessiz bir şekilde çalışmasına olanak sağlamaktayız. Bununla birlikte petekleriniz tam manasıyla ısınmadığı zaman firma olarak petek bakımızı gerçekleştirerek daha düşük derecelerde daha iyi bir ısınma hizmetinden faydalanmanızı sağlamaktayız. Bu düşük derecelerde daha iyi ısınma sağlayabildiğinizden dolayı maddi açıdan ekonominiz daha iyi bir hale gelecektir. Bununla birlikte sıcak su konusunda bazı kombiler yetersiz kalabilmektedir. Bu ürünlerin sıcak su konusunda yetersiz kalmamaları açısından ürünlerin ısıtma sistemleri içerisinde bulunan hasarları ya da bakım işlemlerini gerçekleştirerek sıcak su kullanımınızı daha iyi bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktayız.

Son olarak ürünleriniz içerisinde gerekli olan bütün yedek parça işlemlerini firmamız içerisinde bulunan orijinal ve kaliteli malzemeler ile değişimlerini gerçekleştirmekteyiz. Kombi bakımı servisi olarak bu vermiş olduğumuz hizmet çeşitliliğinden dolayı müşteriler bizleri her daim tercih etmektedirler.

Bizlerle İletişime Geçmek İçin Neler Yapmanız Gerekmektedir?

Baxi kombi serisi olarak kombi tamiri servisi sektörü içerisinde vermiş olduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyen müşterilerimizin gerekli aşamalardan geçmeleri gerekmektedir. Bu ürünlerde gerçekleştireceğimiz işlemler oldukça kaliteli bir çalışma anlayışı ile gerçekleşmektedir. Bu işlemlerimize güvenerek bizlerle iletişime geçmek adına telefon üzerinden ya da bireysel olarak bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Bu iletişim sürecini tamamlayıp bünyemiz içerisinde çalışan bir ekip arkadaşımızla iletişime geçmeniz halinde sizleri güler bir yüzle karşılayacaklardır. Bununla birlikte sizleri karşılayan ekip arkadaşımız ilk olarak sizlerden şikayetinizi dinleyeceklerdir. Bunun ardından gerekli olan dosya işlemlerini devreye sokarak sizlerin söylemiş oldukları bütün sorunları yazı olarak kağıt üzerine dökmektedirler. Bu işlemin ardından çıktısı alınan dosya ürünlerini tamir ettirmek isteyen kişilere imzalattırılmaktadır. Bunun ardından müşterimiz artık gönül rahatlığıyla ekip arkadaşlarımızı bekleyebilirler.

Gün içerisinde gelecek olan ekip arkadaşlarımız gelmeden önce sizlerin evde olup olmadıklarını teyit ettikten sonra sizler eğer evde değilseniz sizlerin müsait olduğu zaman içerisinde gelip sizlere hizmet verebilmektedirler. Ayrıca çalışanlarımız kesinlikle hizmet vermek için gitmiş oldukları müşterilerimize karşı kaba bir şekilde çalışmayacaklarının garantisini verebiliriz.

Hemen İletişime Geçin!

Arçelik kombi arızalarınız için bizimle telefon numaralarımzıdan veya iletişim formu, whatshapp destek, canlı destek gibi iletişim araçlarımız ile iletişime geçebilirsiniz.×