Avcılar Kombi Servisi

Avcılar Kombi Servisi

Avcılar kombi servisi olarak kendimizi kombi sektörü içerisinde her daim en üst noktalara taşıyabilmek adına çaba göstermekteyiz. Bunun nedeni hizmet vermekte olduğumuz İstanbul şehri ülkemizin en kalabalık şehridir. Bu şehir ayrıca ülkemizin en fazla kombi ürününü bulunduran şehirdir. Bundan dolayı hizmet vermekte olduğumuz bu kent içerisinde en hızlı ve kaliteli şekilde hizmet vermek adına kendimizi ve bünyemiz içerisinde bulunan her bir ekip arkadaşımızı eğitim süreçlerinden geçirmekteyiz. İş sahası içerisinde müşterilerimizin kombilerini yavaş bir şekilde tamir eden ya da müşterilerimizle iletişime geçme konusunda geciken personellere asla bünyemiz içerisinde yer vermemekteyiz. Bundan dolayı bizleri tercih eden müşterilerimiz kendilerine vermiş olduğumuz kombi bakımı, tamiri ve diğer hizmetlerimizi son derece memnun bir şekilde tercih etmektedirler. Bünyemiz içerisinde bulunan ekip arkadaşlarımızın kesinlikle iş sahası içerisinde kullanacakları malzemelere hakim olabilmeleri konusunda kendileri için gerekli olan bütün ekipmanlar firma olarak temin edilmektedir. Bu düşünceli şekilde hareket etme özelliğimizden dolayı Avcılar kombi servisi olarak yıllardır piyasa içerisinde bilinmekte olan en hızlı ve güvenilir kombi tamiri servisi konumuna gelmiş olduk. Bu konumu daha ileri taşıyarak Avrupa’nın en iyi kombi servisi olabilmek adına her daim çalışma içerisindeyiz.

Avcılar Kombi Servisi Çalışan Disiplini ve İş Stratejisi

Avcılar kombi servisi olarak yıllardır kombilere yönelik hizmetler vermekteyiz. Vermiş olduğumuz bu hizmetlerin her daim kaliteli ve güvenilir olması bizler için son derece önemli olan bir konudur. Bunun nedeni kombilerin doğal gaz sistemi içerisinde en önemli ekip elemanı olmasıdır. Bu üründe meydana gelebilecek bir problem ya da yanlış montaj gibi işlemlerden dolayı kişilerin can ve mal güvenlikleri tehlikeye düşebilmektedir. Firma olarak böyle bir durum ile karşı karşıya gelmemek adına müşterilerimizin kullanmakta oldukları kombilerin kurulum işlemlerini gerçekleştirirken bu konuda uzman ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca kurulum işlemi sona erdikten sonra müşteriye gerekli olan bütün bilgileri anlatarak kombiye hakim olmasını sağlamaktayız. Bunun ardından teslim işlemi bitmeden önce gerekli olan bütün testler yapılarak müşterilerimize güvenli bir şekilde teslim edilmektedir.

Profesyonel Ekip Kaliteli Hizmet

Bu kaliteli hizmet anlayışımıza leke düşürmemek adına bünyemiz içerisinde çalışacak olan ekip arkadaşlarımızın bizler için ne kadar önemli faktörler olduklarını sizlere anlatmak isteriz. Bir ekip elemanımız görev sahası içerisinde yanlış uygulamalar gerçekleştirirse ya da müşterimize zaman açısından kayıplar yaşatırsa bu durum bizlerin marka değerine leke düşürecektir. Böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak adına firma olarak bünyemiz içerisinde çalıştıracağımız ekip arkadaşlarımızın ilk olarak kombi konusunda gerekli olan eğitim süreçlerinden geçmelerine dikkat etmekteyiz. Bunun ardından el becerilerini geliştirmek adına çeşitli egzersiz programlarına dahil etmekteyiz.

Avcılar Kombi Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Konular

Avcılar kombi servisi olarak müşterilerimizin kombilerine yönelik çeşitli konular üzerinden hizmet vermekte olan bir kurumuz. Müşterilerimizin evlerinde kullanmakta oldukları kombilerin kombi bakımı servisi ve kombi tamiri servisi gibi konularında dikkatli ve titiz bir şekilde hizmet vermekteyiz. Bu konular içerisinde gerçekleştirmiş olduğumuz hizmetlerimizin ardından müşterilerimizin bizlerden memnun ve güvenir bir şekilde ayrılabilmeleri için müşterilerimize uygulamış olduğumuz işlemlerimize genellikle 24 aya kadar ulaşabilen garanti süreleri vermekteyiz. Ayrıca müşterilerimiz sadece tamir ve bakım konusunda bizlerle iletişime geçmek zorunda değillerdir. Kullanmakta oldukları kombiler içerisinde merak etmekte oldukları değişiklikleri ya da sorunlara yönelik merak etmekte oldukları bütün soruları bizlere ileterek gerekli olan bütün cevapları ekip arkadaşlarımızdan temin edebilirler. Bunun için sadece iletişim seçeneklerinden birini kullanarak bizlere ulaşmanız yeterli olacaktır.×