Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi Kombi Servisi

Sultangazi kombi servisi doğalgaz kullanımın yaygınlaşması nedeni ile yeni açılan sektördeki servislerden biridir. Kombi tamiri ve bakımı konusunda bu servislerden hizmet almak mümkündür. Aynı zamanda bulunduğu bölgede Sultangazi kombi servisi kaliteli ve parça garantili olarak hizmet sunmaktadır. Her sektörde olduğu gibi bu alanda da çeşitli belgesiz be yetkisiz çalışan servisler bulunmaktadır. Hem cihazların sağlığı hem de daha az maliyetli doğalgaz kullanımı için mutlaka markalar tarafından yetkili kılınan servislerden hizmet almak gereklidir.

Sultangazi Kombi Servisi

Kombiler bilindiği gibi doğalgaz ısıtma sisteminin beyni olan bir elektronik cihazdır. Elektronik cihazların hemen hemen hepsinde olduğu gibi kombilerde uzun ömürlü olarak üretilmektedir. Elektronik bir cihaz olması aynı zamanda arıza yapma ya da parça değişikliğinin gerekliliği gibi durumları karşımıza çıkarabilir. Bu durumlarda yapılması gereken en doğru yardımı ilgili markanın yetkili servislerine ulaşmak olacaktır. Sultangazi kombi servisi bölgesinde yer alana kombi kullanıcıları için marka yetkisi ile hizmet sunmaktadır.

Kombi ve Isıtma Sistemi

Kombilerin tek başına ısınmayı sağlayamayacağını hepimiz biliyoruz. Isınma işleminde aynı zamanda borular ile tesisata ek olarak ilgili bölümlere petekler yerleştirilir. Isınan su borular yardımı ile peteklere ulaştırılır. Petekler ise ısınarak ilgili bölüme ısıyı yayar. Bu ısınma sistemi zamanla bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımların en az yılda bir kez yapılması gereklidir.

Kombi ve petek bakımlarının yılda bir kez yapılması kombinin büyük bir arızadan kurtarılmasına, peteklerin temizlenerek daha kolay ısınmasına ve doğalgaz tasarrufu ile kış aylarında faturalarımızın düşmesini sağlar. Bu nedenle bu bakımların ihmal etmemesi gereklidir. Hemen hemen hepimiz birçok konuda ekonomik olanı tercih ediyoruz. Fakat ekonomik olan bakımların aynı zamanda doğru ve kaliteli olması gerekir. Doğalgaz gibi aynı zamanda hayati tehlikeye neden olabilecek bir durumun mutlaka yetkili servis tarafından bakım ve onarımının yapılması gereklidir. Kombi tamircisi ya da kombi tamiri servisi gibi yerlerden değil mutlaka işlemlerin konusunda uzman servislerden yapılması gereklidir.

Bakım işlemi düşünüldüğünde sadece kombinin temizliği ve uygun görülen parça değişikliğinin yapılması düşünülür. Fakat yeteri miktarda verimlilik alınması için mutlaka peteklerinde bakımının yapılması gereklidir. Peteklerin sökülerek içlerinin tamamen temizlenmesi işlemi mutlaka yapılmalıdır. Temizlik sonrası petekler çok daha hızlı bir şekilde ısınır.

Kombi Alımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombiler ısıtma sisteminin yönetici cihazlarıdır. Elektronik birçok alet gibi uzun ömürlü olarak üretilirler. Elbette ne kadar kaliteli olur ise olsun zaman ile arıza ve parçaların değişime ihtiyacı olabilir. Kombi alınımda daima bilinen markaların dışında çıkmamakta fayda vardır. Marka firmalar hem kaliteli hem her ekonomiye uygun kombiler üretirler. Diğer yandan markaların yetkili servis ağı oldukça geniştir. Kombi kullanımı sırasında yaşanabilecek arıza durumlarında ya da bakımlarında hızlı bir şekilde sizlere yardımcı olacak yetkili servisin bulunması çok önemlidir.

Kombi alımında bir diğer unsur da alanı ısıtacak kapasitede kombi seçimidir. Konur ya da iş yeri ısınmasında alınacak kombinin verebileceği en yüksek güç düşünülerek seçilmelidir. Her modelin belirli bir ısıtma kapasitesi vardır.

Firmamız kombilerin bakımı onarımı ve peteklerin temizlenmesi gibi konularda sektördeki tecrübesi ile hizmet vermektedir. Kombi bakım servisi olarak eğitimli ve konusunda deneyimli personeller çalıştırmaktayız. Personellerimiz ısıtma sistemi tamamında ve kombilerin her modeli ve her çeşidinde hizmet verecek donanıma sahiptir. Sizlere en hızlı hizmeti ve en kısa sürede yaşadığınız sorunu çözmek amacı ile çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı olarak faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bu amaçla sizlere bir telefon uzaklığındayız.×