Vestel Kombi Servisi

Vestel Kombi Servisi

Vestel Kombi Servisi

Yıllardır hizmet vermekte olduğumuz Vestel kombi servisi sektörü içerisinde müşterilerimize kullanmakta oldukları Vestel kombilerine yönelik tamir, onarım, bakım ve montaj gibi konularda hizmetler sunmaktayız. Bu vermiş olduğumuz hizmetler içerisinde her daim en iyisi olmak adına gerekli olan bütün koşullar içerisinde kendimizi geliştirmekteyiz. Ayrıca sektör içerisinde Vestel markasının kombi ürünlerine getirmiş olduğu yenilikleri yakın bir şekilde takip ederek gerekli olan bütün koşullar çerçevesi içerisinde kendimizi geliştirmekteyiz. Sektör içerisinde bünyemize çalışan birini alırken dikkat ettiğimiz bazı hususlar bulunmaktadır. Yeni elemanın Vestel kombi servisi konusunda gerekli bilgi ve donanıma sahip olup olmadığına bakarken ayrıca kombi sektörü ile alakalı bir eğitim kurumundan mezun olup olmadığını da kontrol etmekteyiz. Bünyemizin çalışma prensiplerini karşılayan elemanlara geri dönüş gerçekleştirerek bünyemiz içerisinde çalıştırmak adına firmamıza davet etmekteyiz. Bununla beraber görev sahası içerisinde yer almakta olan ekip arkadaşlarımızın kombi tamiri servisi konusunda müşterilere zaman konusunda herhangi bir kayıp yaşatmamak adına hızlı bir şekilde çalışmaları için motive etmekteyiz.

Vestel Kombiler İçerisinde Bulunan Hangi Hataları Çözüme Kavuşturmaktayız?

Vestel kombi servisi kullanan biriyseniz bizlerle iletişime geçmek adına yapmanız gereken tek şeyin telefon numaramızı kullanarak bizleri aramak olduğunu söyleyebiliriz. Sadece bizleri kombi tamircisi olarak görmenizi asla istemeyiz. Kombiniz hakkında merak ettiğiniz hangi durum olursa olsun bizlerle iletişim haline geçerek dilediğiniz cevaplara ulaşabilirsiniz. Evinizde kullanmakta olduğunuz kombilerden değişik seslerin çıkmaya başladığını duyarsanız, kombinizin çalışma esnasında birdenbire durması ya da su ısıtma konusunda yeterli olamaması gibi durumlar ile karşılaşmanız durumunda müşteri temsilciliğimiz ile iletişim haline geçerek bizlerden gerekli olan bütün teknik destekleri alabilirsiniz. Sizlere teknik destek verdikten sonra sizlerden gerekli olan bilgileri toplayan arkadaşlarımız sizlere en yakın olan teknik servis elemanlarımızla iletişime geçerek bu arkadaşlarımızı sizlere yöneltmektedirler.

Kombi bakımı servisi sektörü içerisinde diğer rakiplerimizin önünde yer alabilmek adına kendimizi oldukça iş konusunda geliştirdik. Sizler kombi arızalarınızı bizlere ilettikten sonra gün içerisinde mutlaka bir teknik servis elemanı evinize gelerek gerekli olan bütün incelemeleri gerçekleştirecektir. Firmamız içerisinde kesinlikle gün içerisinde bizlere iletilmiş olan işleri ertesi güne aksatma gibi bir lüksümüz bulunmamaktadır. Bununla beraber kombinizin sorunlarınızı elimizden geldiğince eviniz içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. Eğer sizden alıp teknik servisimize götürme durumumuz söz konusu olursa kombilerinizi sizlere 1 ile 2 hafta içerisinde kombilerinizi geri getirmekteyiz.

Vestel Kombi Servisi Olarak Vermiş Olduğum Diğer Hizmetler

Vestel kombi servisi olarak sizlere kombi sektörü içerisinde vermiş olduğumuz diğer hizmetlerden bahsetmek istiyoruz. Yaz mevsimi içerisindeyken henüz kış daha kapımızı çalmaya uzakken firma olarak müşterilerimize genellikle kombi bakımlarını yaptırmaları konusunda gerekli uyarıları yapmaktayız. Kombilerinin bakımlarını ihmal eden müşterilerimiz kombilerinden elde ettikleri verimde düşüş yaşadıkları su götürmez bir gerçektir. Böyle bir durumla karşılaşmamak adına firmamız içerisinde sizlere verilmekte olan kombi bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca kombi bakımları içerisinde çeşitli kampanyalar düzenleyerek belli bir sayıdan sonra bedava kombi bakımı kazanmaktasınız. Sadece kombi bakımı değil kombiler aracılığıyla ısınmakta olan peteklerinizin de bir bakım sürecinden geçirilerek daha iyi bir ısıtma sistemi elde edilmesi sağlanabilir.

Bizimle İletişime Geçiniz!

Bu hizmetlerimiz içerisinde çalışmakta olan personel arkadaşlarımız işleri konusunda son derece tecrübeli ve yetenekli kişilikler olduğunu söyleyebiliriz. Bu hizmetlerimizden faydalanmak için firmamızın şubesine gelerek bireysel olarak başvurabileceğiniz gibi dilerseniz bizlerle telefon gibi araçlar vasıtasıyla da ulaşabilirsiniz. Bizlerle iletişime geçtiğiniz zaman emin olun ki sorunlarınız yüzde yüz çözüme kavuşacaktır.×