Viessmann Kombi Servisi

viessmann Kombi Servisi

Viessmann Kombi Servisi

Hepimizin bildiği gibi, kombi bakımı yakıt tasarrufu ve sürekli petek ısınması, sıcak su gibi arızalardan cihazları korumak için önemli, sağlıklı ve gerekli bir uygulamadır. Dışarıdan kombiyi temizlemek, kombinin içindeki filtre ve parçaların tozlanmasının, kir ve pas tutmasının önüne geçemez. Bu nedenle kış başlamadan kombi bakımı yaptırmanız önemlidir. Tabii unutmamak gerekir ki iyi bir kombi servisi tercihi en az düzenli kombi bakımı yaptırmak kadar önemlidir. Viessmann Kombi Servisi size güvenilir, temiz ve uygun bütçeli bir servis imkanı sunuyor.

Viessmann Kombi Servisi

Kombi bakımı bir kombinin çalışması için gereken bütün parçaların kontrol edilmesi ve temizlenmesi işlemidir. Eğer çalışmayan ya da kombinin performansını düşürecek parçalar var ise bunlar da tamir edilmeli ya da değiştirilmelidir. Kombi tamiri servisi bu açıdan çok önemlidir. Bunun yanı sıra kazan içi temizliği ve baca temizliği gibi önemli bakımlar da kombiden alacağınız performansı en üst seviyeye çıkarır. Viessmann Kombi Servisi gibi, kombi bakımında dikkat edilmesi gerekenlere önem veren ve bunları titizlikle yerine getiren servislerden güvenle hizmet talep edebilirsiniz.

2001 yılından beri hizmet veren Viessmann Kombi Servisi, müşterilerine hizmet sunarken en değer verdikleri ve dikkat ettikleri husus; güler yüzlü ve alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan bir ekiple çalışmalarıdır. 2001 yılından bu yana ‘müşteri memnuniyeti’ prensibini hiç kaybetmeden yola devam etmektedirler. Kuruluşundan beri müşterilerin sorunlarına gereken ilgi, alaka ve özeni göstermekte hiç tereddüt etmeyen; ekibinde çalışkan ve uzman kombi tamircisi personelleri barındıran Viessmann Kombi Servisi, bu konuda, hizmet sunan onlarca firmanın önünde yer almaktadır.

Kombi Bakım Zamanlarının Dikkatli Takibi

Kurumsal hizmet politikası ile çalışan firmalar, kombi bakımı konusunda gereken özeni göstererek müşterilerinin ihtiyaçlarını zamanında ve sorunsuz karşılayabilmektedirler. Eğer siz de kombi bakım zamanlarınızı unutuyor ve takip edemiyorsanız, bunun sorumluluğunu güvenilir, kurumsal, müşteri hizmetlerine değer veren bir firmaya bırakabilirsiniz. Viessmann Kombi Servisi bakım ve onarım konusunda uzman ekiple faaliyetlerini sürdüren, kombi bakımı servisi, kombi temizliği ve petek temizliği gibi pek çok hizmeti sunmaktadır.

Servis Ücretleri De Oldukça Düşük

Müşterilerine hizmet alanında rakiplerinin ilerisinde olan Viessmann Servis’in servis ücretleri de oldukça düşük. Herhangi bir arıza veya sıkıntı oluşması durumunda, servis ekipleri müşterilerine gereken yardımı uygun bir fiyatla sunmaktadır.  Ayrıca yaşanan bir arıza durumunda, müşteri talebi her zaman ön plandadır. Eğer ürünlerde bir parça değişikliğine ihtiyaç duyulursa, önce müşteriye bildirilir ve onun onayı doğrultusunda parça değiştirilir. Değiştirilen parçalar da 1 yıl boyunca Viessmann Kombi Servisi garantisi altındadır.

Viessmann Servis İlçenin Bütün Semtlerine Servis İmkanı Sağlıyor

Servis, müşterilerine en kaliteli ve uzun ömürlü malzemelerle, modern bir yapıda oluşmuş kombileri sunuyor ve merkez Viessmann Servisi olarak ilçenin bütün semtlerine servis imkanı sunuyor. Günümüzde kombiler artık hayatımızın hemen hemen her alanında yer almaktadır. Her ne kadar alırken son teknoloji ve yeni özellikleri üzerinde taşıyan bir kombi alsak da, kombiler düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyar. Bu bakımlar yerine getirilmezse ciddi sıkıntılar baş gösterebilir.

Bizi Tercih Edin!

Bu tarz sıkıntılarla karşılaşmak istemiyorsanız siz de kurumsal bir firmadan destek alarak kombinizin bakımını düzenli olarak yaptırmalısınız. Viessmann Kombi Servisi size uzman kadrosu, temiz ve düzenli çalışma programı ile gereken güveni temin ediyor. Firma profesyonel hizmet anlayışı ile hizmetlerini müşterilerine ulaştırıyor. Siz de başarısını yıllardır devam ettirmekte olan Viessmann Kombi Servisi ile iletişime geçin ve kurumsal, müşteri memnuniyeti odaklı ve temiz hizmetten faydalanın.×