Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa Kombi Servisi

Bayrampaşa kombi servisi olarak uzun yıllardır kombi bakım ve tamir işlemleriniz için hizmet vermekteyiz. Kombi gibi önemli bir cihazın bakımı konusunda dikkat edilmesi gereken çok fazla şey vardır. Bayrampaşa kombi servisi olarak bu konuda hassas davranarak cihazlarınızın gerekli bakımlarını yapmaktayız. Özellikle kış aylarına girdiğimiz dönemlerde kombileriniz hiç beklemediğiniz zamanlarda arıza çıkarabilir. Kombinin bakımı düzenli olarak yapılmazsa kombi içerisinde bulunan filtre tıkanarak kombinizin arızalanmasını sağlar. Bu da size daha ciddi maliyetlere sebep olmaktadır. Bu nedenle her sene mutlaka bu bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Servisimizde çalışır durumda olmayan ya da değiştirilmesi gereken parçalar için de bir işleyiş söz konusudur. Bu konuda da çok hassas davranılarak parça değişimi yapılmaktadır. Kombi bakımı servisi olarak her türlü yedek parça değişimleri yapılabilmektedir.

Bayrampaşa Kombi Servisi Olarak Sunulan Hizmetler

Bayrampaşa kombi servisi hem kombi tamircisi hem de kombi tamiri servisi olarak hizmet etmektedir. Bu konuda bireysel tamir yapılabilmektedir. Her türlü yetki belgesine sahip olan firmamızda cihaz bakımlarınız rahatlıkla yapılabilmektedir. Bayrampaşa kombi servisi olarak öncelikle kombinizde bir filtre temizliği yapmaktayız. Kombinizde bir baca girişi var ise baca giriş ve çıkışlarınızı kontrol ederek gerekenleri size bildirmekteyiz. Gerekirse filtre değişimi yaparak cihazınızın daha iyi randıman almasını sağlamaktayız. Cihazınız ilgili çalışmalar bittikten sonra peteğe giden borular kontrol edilerek varsa bir tıkanıklık bu giderilmektedir. Peteklerin havası alınarak fazla su boşaltılıp peteklerin ısısının dışarıya daha çok yayılması sağlanmaktadır. Saydığımız bu işlemleri birçok kombi servisinde bulunmamaktadır. Kombi bakımı haricindeki tüm işlemleri için ek ücret talep edilmektedir. Ancak firmamızda bu konuda sizden ek bir ücret talep edilmez. Cihaz haricinde yapılan tüm bakımlar cihaz bakım ücretin dahildir.

Kombi Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kombi bakımı için gelen servisin bu konuda işlem yapmaya yetkili olması gerekmektedir. Bu nedenle servis ekibinden mutlaka yetki belgesini talep etmelisiniz. Aksi halde cihazınız işlem yapmaya yetkili olmayan kişilerin elinde bozularak daha çok arıza çıkartabilir. Bu da size ek bir maliyet oluşturur. Bakımı yapılan işlemler ile ilgili olarak size bir garanti verilmelidir. Yapılan işlemden sonra cihazınız tekrar bir arıza yapar ise bu konuda sizden ek bir ücret talep edilmemelidir. Firmamız bu konuda müşterilerimizin bütçelerini düşünerek yapılan işlemler ile ilgili olarak altı ay garanti vermektedir. İlk işlemde arıza destek formu doldurularak yapılan işlemler bu formda detaylı olarak belirtilir. Cihazınız tekrar arızalandığında bu forma bakılarak aynı arızalar tekrarlanmış ise sizden tekrar bir ücret talep edilmez.

Düzenli Kombi Bakım Hizmeti

Kombi bakımları cihazın uzun süreli olması açısından oldukça önemlidir. Bakım yapılmaz ise cihazın ayarları bozularak normalden çok daha fazla gaz tüketilmesine neden olur. Bu da size ek bir fatura demektir. Bu nedenle ufak bütçelerle yaptıracağınız bu bakımı hiçbir şekilde ihmal etmemeniz gerekmektedir. Gelen servis yetkililerinden sadece cihaz bakımı değil petek bakımı ve peteklere giden boruların da bakımı talep edilmelidir. Bu uygulamada belirli bir standart yok bazı servisler bu konuda müşterileri düşünerek tüm bakımları üstlenmektedir. Ancak bazıları sadece cihazın bakımını yaprak diğerleri için ek ücret talep edilmektedir. Sonucu her ne olursa olsun tüm ürünlerin bakımının yapılmış olması şarttır. Özellikle doğalgaz bağlantısı olan ürünlerin hiçbir şekilde ihmali söz konusu olmamalıdır. Bu konuda servisimiz çok hassas çalışarak güvenlik konusunda her türlü tedbiri almaktadır. Servis ve kombi bakımı konusunda her türlü destek ve sorularınız için firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.×