Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir Kombi Servisi

Başakşehir kombi servisi ülkemizde doğalgaz ile ısınmanın yaygınlaştığı günümüzde açılan servislerden biridir. Bölgesinde bulunan en iyi servis olmak adına usta personel ve eğitimli elemanlar ile çalışmaktadır. Başakşehir kombi servisi, ısı tesisatı bakımlarınız, arıza halinde onarımınız ve kombi problemlerinize çözüm bulmaktadır.

Doğalgaz ile kokusuz, temiz, sobanın sıkıntıları olamadan ısınmak sağlanır. Bu ısınma kombi doğalgazı ısıya dönüştürerek kendisine gelen suyu ısıtır ve ısınan suyu borular yardımı ile peteklere ulaştırır. Ardından sıcak su ile dolan petekler ortamın ısınmasını sağlar. Böylelikle doğalgaz ile ısınma olayı gerçekleşir. Bu sistemde beyin cihaz kombilerdir. Kombiler birden fazla fonksiyon ile çalışırlar. Uzun süreli kullanım için tasarlanan kombiler satışa çıkmadan önce ise birçok teste tabi tutulur.

Başakşehir Kombi Servisi

Isınma tesisatı sistemi çalışması önce keşif ile başlar. İlgili mekanın metrekaresi, bölümlerinin şekli, kullanılacak malzemenin miktarı, her bölüme hangi tür petek takılacağı ve tabi ki kombinin modeli ve yerinin neresi olacağı gibi durumların keşfi yapılır. Bu keşfin ardından sizlere ayrıntılı teklif dosyası hazırlanır. Bu dosyada eviniz ve işyeriniz için uygulanması planlanan tesisat sistemi ve kombinin ayrıntılı bilgisini bulabilirsiniz. Sadece kombi ihtiyacınız var ise de Başakşehir kombi servisi olarak sizlere uygun ve kaliteli kombi önerilerimiz vardır. Müşterinin bizden alması değil aldığı hizmetin kaliteli olması önemlidir. Bu amaçla kombi satışı yapmasak da bilgili ve eğitimli personellerimiz bu gibi önerilerde bulunmaktadır.

Kombi Bakımı ve Dikkat Edilmesi Gerekenler

Sorunsuz bir şekilde ısınmanın gerçekleşebilmesi için kaliteli bir kombi, kaliteli petekler ve düzgün şekilde yapılmış tesisat gereklidir. Aynı zamanda konut ya da işyeri ısınacak yerin metre karesine uygun kombi alınıp alınmadığıdır. Genellikle kombiler ve petekler uzun süre dayanıklı cihazlardır. Fakat en az yılda bir kez bakım yaptırılması gereklidir. Bu bakım ile kombinin içi temizlenir, uygun görülür ise sıkıntı yaratabilecek parçaları değiştirilir. Bakım dendiğinde ısı tesisatının tamamını kapsaması gereklidir. Peteklerin iç temizliği yapılmalı ve boruların durumu incelenmelidir. Sadece kombiye bakım yaptırılması çözüm değildir.

Kombi ve ısınma tesisatı bakımlarında kombi bakımı servisi hizmetinden yararlanmak gereklidir. Mutlaka konusunda uzman kişilere bu işlem yaptırılmalıdır. Ekonomik diye yaptırdığımız birçok bakım sonucunda daha maliyetli onarımlar ile karşılaşabiliriz. Yetkili servisler tarafından hizmet alınmalıdır. Kombi tamircisi diye direk bakımı ve onarımı o kişiye yaptırmak doğru değildir.

Kombi Çeşitleri

Elektronik cihazları satın aldığımızda hemen hemen hepsinin markasına modeline ve kullanan kişilerin fikirlerine başvurulur. Alım esnasında yetkili servis ağı da kontrol edilmelidir. Elbette elektronik cihazların bazıları uzun yıllar sorunsuz çalışır iken bazıları ilk haftadan arıza yapabilmektedir.

Kombiler hermetik ve bacalı olmak üzere genel olarak iki çeşittir. Bu iki çeşit kullanılacak mekanın durumuna göre seçilir. Ayrıca kilo kalori ölçüsü ile de kombi modeli seçimi yapılır. Bir mekanın metre kare olması başka bir kombiye metre kare olması başka bir kombiye ihtiyacı olduğunu gösterir. Kombi tercihinizde de sizlere keşif hizmeti yaparak yardımcı olmaktayız. Sizlerin ihtiyacına en uygun ve en düşük maliyete sahip seçenekler ile Başakşehir kombi servisi olarak hizmetinizdeyiz. Kaliteli ve uygun koşullar için bize hem web sayfamızdan hem de telefon ile ulaşabilirsiniz.

Kombiler bilindiği gibi birkaç önemli marka tarafından satılmaktadır. Bu markalar bayiler aracılığı ile ürünlerini müşterilerine sunarlar. Bundan sonrası ise teknik servis ya da bakım servisinin işidir. Satış sonrasında kurulum ve ilk çalıştırma ardından çıkacak her problemde ilk arayacağınız kombi tamir servisi ya da yetkili servis olacaktır. Sizler firmamızı her türlü kombi ve sistem bakımlarında arayabilirsiniz.×